Mediciniai grybai – reiši ir ganoderma

Medicininių grybų nauda organizmui

Ruduo – metas kai pagausėja peršalimo ligų. Pasibaigus saulės vonioms bei atėjus žvarbiems orams, organizmas pradeda silpti jei tinkamai jo nepuoselėjame. Būtent todėl šiuo metų laikotarpiu būtina pasirūpinti, kad kūnas būtų aprūpintas visomis reikiamomis medžiagomis. Organizmui kiekvieną dieną reikia gausybės medžiagų, įvairių mineralų bei vitaminų, jog tinkamai funkcionuotų bei išlaikytų sveikatą. Geriausias būdas tai padaryti yra visapusė, subalansuota mityba, tačiau gyvenant įtemptą gyvenimą, tai gali būti sudėtingas, daug laiko reikalaujantis procesas. Didėjant gyvenimo tempui, oro užterštumui bei greito maisto kultūrai visuomenė vis labiau atsigręžia į senuosius sveikatos stiprinimo metodus iš gamtos. Viena, šiuo metu atgimstanti kryptis – grybai ir jų naudingosios savybės, kurių galime rasti išties su kaupu. Gausiausios sukauptos žinios apie šį natūralų organizmo stiprinimo būdą – iš senovės Kinijos.

Ganoderma arba kitaip reiši grybas – bene įdomiausias egzempliorius. Jame gausu imuninės sistemos bei antioksidantinių savybių turinčių ingredientų. Šis augalas Kinijoje vartojamas nuo seniausiųjų laikų ir yra net įtrauktas į seniausią medicininės literatūros leidinį, sudarytą maždaug 200 m. pr. mūsų erą.

Reishi  Ganoderma grybai

 

Pastebėta, jog Reishi grybas arba Ganoderma pagerina kraujotaką, padeda aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles, stiprina organizmo imuninę apsaugą. Šis maisto papildas identifikuojamas kaip nervų sistemą reguliuojanti priemonė, taip pat rekomenduotinas vartoti mėgstantiems riebų maistą, padeda esant migrenai, miego sutrikimams.

Maisto papildus su Reishi grybu arba Ganoderma galima įsigyti internetinėje parduotuvėje www.preventonco.lt

Ekologiško „Reishi“ papildo sudėtyje naudojami laukiniuose miškuose auginti tik itin veiksmingo „Raudonojo Reishi” grybo vaisiakūniai. Ekstraktui išgauti naudojama tradicinė karšto vandens ištrauka, kad būtų pasiektas maksimalus biologinis aktyvumas ir aukštas lygis polisacharidų ir triterpenų.

Taip pat šioje internetinėje parduotuvėje galima įsigyti ir kitus medicinių grybų maisto papildus: Organic ShiitakeCordyceps, arba medicinių grybų kompeksą Mycomplex.

Ekologiško kordicepso sudėtyje naudojama plataus spektro biologinė masė sudaryta iš micelio ir jaunų grybų vaisiakūnių, kurie buvo auginti identiškai natūralioms sąlygom ant ekologiško dirvožemio.

Ekologiško „MyComplex“ papildo sudėtyje yra trys „karališki“ grybai, kurie dėl savo gydomųjų savybių buvo ypač vertinami dar antikiniais laikais. Siekiant išgauti didžiausią maistinių medžiagų koncentraciją ir biologinį jų aktyvumą papildo sudėtyje naudojama itin aukštos kokybės žaliava, kuri buvo auginta ir išgauta tradiciniais būdais.

Gydytojo konsultacijos

Internetinėje parduotuvėje www.preventonco.lt galėsite ne tik nusipirkti jums reikalingus maisto papildus ar vitaminus, bet ir gauti išsamią gydytojo endobiogeniko konsultaciją bei patarimus. Gydytoja Sigita Vaičiūnienė – medicinos praktikos gydytoja, nuo 1991 metų užsiimanti refleksoterapija, homeopatija, o nuo 2015 metų, po intensyvaus mokymosi kurso savo paslaugų sąrašą papildė endobiogenine medicina.

Gydytoja Sigita, dirbdama su pacientais, į gydymo ar sveikatos priežiūros planą įtraukia individualizuotus ekstemporalius žolinius vaistus, kuriuos gamina Lietuvos vaistinės.
Tačiau gamtoje yra randamų tam tikrų aktyvių medžiagų, kurių nėra galimybės įtraukti į individualizuoto vaisto formulę, ar tos medžiagos yra kokybiškesnės, kai jos ruošiamos kitais būdais ir tampa maisto papildais.

Daugiau informacijos apie gydytojo konsultacijas https://preventonco.lt/gydytojo-konsultacijos/