Laisvalaikis Kaune. Ką galima pasirinkti?

Ką įdomaus pamatyti Kaune

 

Kaip žinia, Kaunas pasižymi nemažai vietų, kurias verta aplankyti. Tikriausiai visų lankomų objektų per vieną dieną aplankyti nėra įmanoma. Tad jums pateiksime keletą idėjų ir patarimų, ką veikti Kaune, ką pirmiausia verta pamatyti ir kuriuose restoranuose verta papietauti ar pavakarieniauti.

Vietos, kurias verta aplankyti Kaune

Kaunas pasižymi ne viena įspūdingo grožio vieta, tad tikrai verta susiplanuoti pusdienį ar dieną ir kaip įmanoma daugiau aplankyti ir pasigrožėti Kaunu. Viena iš gražiausių Kauno apžvalgos aikštelių yra Aleksoto apžvalgos aikštelė. Nuo jos matomas nepaprasto grožio vaizdas. Pasimėgauti šiuo vaizdu galima tiek dienos, tiek nakties laiku. Kitas objektas, kurį tikrai verta aplankyti yra Kauno rotušė. Tai yra Kauno širdis, kurioje pamatysite nepaprasto grožio architektūrinius pastatus, bet ir galėsite pasimėgauti kavos puodeliu su nuostabiu vaizdu. Be to, būnant Kaune, nuvykti prie Kauno pilies tikrai verta, nes tai yra išskirtinio dizaino pilis, kurios vaizdas pradžiugins ne vieną turistą. Taip pat vaikštant Kauno gatvėmis verta atkreipti dėmesį ir į nuostabaus grožio gatvės meną, kurį galima matyti ant įvairių namų sienų, kurie pasižymį įspūdingu dydžiu. Na ir kaip gi Kaunas be IX forto. Jį pamatyti tiesiog privaloma.

Kur papietauti Kaune?

Norint ne tik gerai praleisti laiką grožintis Kauno gatvėmis, verta pagalvoti, kur skaniai ir įdomiai papietauti. Tad galime jums rekomenduoti apsilankyti Uoksas restorane. Tai vienas iš geriausių restoranų Baltijos šalyse, pasižymintis besikeičiančiu maistu, kuris priklauso nuo metų laiko. Tad apsilankę keletą kartu per metus, galėsite maistą rinktis iš vis kitokio menu. Kita, ne ką mažiau patraukli vieta yra Selfish Bistro Kaunas. Čia galėsite rasti šviežiausias jūrų gėrybes, kurios pradžiugins jūrų gėrybių mėgėjus. Taip pat nemažai jaukių ir šiltų kavinukių galite rasti tiesiog vaikščiodami Kauno gatvėmis. Tad galite nedvejodami užsukti į jums patikusią vietą ir pasimėgauti maistu ar kavos puodeliu.

Kitos lankytinos vietos Kaune

Na, o  jei jums stinga idėjų, ką galima pamatyti ar aplankyti Kaune, galite apsilankyti internetinėje svetainėje https://tobuladovana.lt/kaunas/ , kurioje galėsite rasti nemažai idėjų, padėsiančių nuspręsti kaip praleisti dieną ar pusdienį Kaune, kokias pramogas išbandyti. Čia galėsite atrasti įvairias laiko praleidimo idėjas, kurios susijusios su maistu, taip pat rasite fizinio aktyvumo paslaugas. Tokios idėjos gali būti ne tik savaitgalio pramoga, bet ir puiki gimtadienio dovana.