Lankytinos vietos Lietuvos pajūryje su automobiliu

Palanga Oro Uostas (PLQ) yra viena iš pagrindinių vietų, kurioje galime sutikti grįžtančius ar išvykstančius asmenis. Palangos oro uostas nors ir nėra labai didelis, palyginus su kitais oro uostais, tačiau tai vienintelis miestas, kuris vadinamas kurorto miestu. Tai miestas siūlantis puikias lankytinas vietas, o svarbiausia poilsines pramogas.

Pagrindinis užimtumas yra vasara, kuomet visi savo atostogas skiria poilsiui prie jūros. Tačiau Palanga, siūlo puikias pramogas visais metų laikais. Nesvarbu ar jus atskrendate tiesiai I Palangos oro uostą, ar keliaujate tiesiog su automobiliu, nenusivilkite, nes ir šaltuoju metu jūs tikrai atrasite puikių vietų Lietuvos pajūryje.  Viena iš jų yra poilsiniai SPA centrai. Nesvarbu ar jūs atvykstate su šeima ar dviese, tačiau poilsis jums bus garantuotas. Galėsite mėgautis ne tik SPA malonumais, tačiau ir nakvyne, bei maistu. Taip pat vos kelių kilometrų atstumu, jus automobiliu gana greitai pasieksite pajūryje. Nors iš šaltu metu, tačiau yra kuo pasigrožėti. Jūra, smėlis, Palangos tiltas, tikrai nudžiugins jūsų akis.

Palanga taip pat siūlo puikius muziejus, dvarus ar teatrus aplankyti. Palangoje yra nemažai istorinių objektų, kuriuos verta pamatyti ir pažinti dėl savo turtingos istorijos, kuri sudomins kiekvieno ausį ir praturtins istorinį žinyną. Po puikios pažintinės kelionės galėsi pasirinktį platų restoranų pasirinkimą. Nuo paprasto iki degustacinės vakarienės. Tai puiki proga, tiems, kurie nori pailsėti nuo kasdieninės rutinos, darbų ir namų, taip pat tai gali būti puiki dovana, kuri nustebins net ir visko mačiusi asmenį. Palanga garsėja savo nuostabia, ramia aplinka. Tai mažas šiltas miestas, kuriame rasite ne tik ramų poilsį, tačiau ir aktyvių pramogų.