Biorevitalizacija – pagalba atgaivinti veido odą

Bėgant metams ant veido yra pastebimos pirmosios raukšlės, nelygumai, atsiranda raudonis ir išryškėja kitos veido odos problemos. Turbūt neįmanoma surasti subrendusios moters, kuri gali visiškai nesiskųsti veido problemomis. Galima naudoti daug įvairių kremų, serumų, dėti kaukes ar dar kitaip bandyti gaivinti odą. Tačiau neretai, būna išleista krūvos pinigų, o rezultatas būna labai minimalus arba visai nematomas. Tad, kad galėtumėte padėti savo odai atsigauti, sumažinti atsiradusias raukšles, galite pasinaudoti vis labiau populiarėjančia paslauga – tai biorevitalizacija.

Biorevitalizacijos nauda

Biorevitalizaciją galima apibūdinti kaip procesą, kurios pagalba atnaujinama veido oda. Šios procedūros metu į veido odą, kaklą bei dekolte sritį suleidžiama hialiurono medžiaga, kuri odą pripildo drėgnumo, ji tampa stangresnė, prisotina multivitaminais ir įvairiais mineralais. Šio proceso metu oda tampa šviesesnė, sumažėja šerpetojimas, sumažinamas arba panaikinamas veido raudonis bei pigmentinės dėmės, taip pat apmažinamos raukšlės. Šios procedūros pagalba, oda ne tik atnaujinama, prisotinama ir atgaivinama, bet ir stabdomas senėjimo procesas. Po šio veido atnaujinimo nereikalingas papildomas gijimas ar reabilitacija. Procedūra yra neskausminga ir nereikalaujanti jokio papildomo pasiruošimo.

Kada atliekamos biorevitalizacijos procedūros?

Jei pastebite, kad veido oda tampa suglebusi, atsiranda nepageidaujamų raukšlių, tada verta pagalvoti apie šią procedūrą. Atliekamų kursų skaičius yra individualus, priklausantis nuo esamos odos būklės, bei kokių rezultatų yra tikimasi. Taip pat šis veido atjauninimas tinka tada, kai norima atstatyti odos būklę po atliktų įvairių cheminių pilingų ir taip norint atstatyti odos drėgnumą. Be to, tai yra puiki prevencinė priemonė prieš veido, kaklo, dekoltė srities senėjimą. Jei oda yra pažeista nuo UV kenksmingų spindulių – biorevitalizacija gali sutvarkyti šias problemas. O jei yra ruošiamasi odos užpildų procedūroms, kad pasiekti geriausią rezultatą rekomenduojama prieš tai atlikti minėtą veido atjauninimo procesą. Mažesnis skaičius procedūrų bus atliekamas moterims, kurių amžius maždaug svyruoja nuo 25 iki 35 metų. Vyresnėms, kadangi senėjimo procesas yra spartesnis, gali prireikti didesnio procedūrų kiekio.

Biorevitalizacijos procedūros trukmė ir reikiamas jų skaičius

Dažniausiai šį procedūra gali trukti iki valandos laiko. Tai priklauso, kokias dalis bus norima atnaujinti. Tai nėra skausmingas procesas, bet jei oda linkusi į jautrumą, tuomet gali prireikti papildomų priemonių, kurios mažina jaučiamą diskomfortą. Po jos, galima justi nedidelį perštėjimą ar matyti odos paraudimus, tačiau visi šie simptomai greitai pranyksta. Procedūrų skaičius yra labai individualus, priklausantis nuo amžiaus, odos būklės ir kitų reiškinių. Nedidelį rezultatą galima matyti ir po vienos procedūros, tačiau, kad būtų pasiektas pats geriausias rezultatas, rekomenduojama pasinaudoti visu paskirtu kursu. Kiek jų prireiks, jums paaiškins specialistas, kuris apžiūrės veido odą, įvertins jos būklę.