5 patarimai, kaip išsirinkti stogo dangą

Statant arba renovuojant namą daugelis mažiausiai laiko skiria stogo dangos paieškos. Deja, bet daugelis atsižvelgia į tai, jog namas būtų gražus, tačiau ne visi pagalvoja apie tai, ar jis bus praktiškas. Kai kurie pamiršta, kokią didelę įtaką namui daro stogo danga. Vien dėl to, jog jo beveik nesimato, nereiškia, kad neturite skirti pakankamai dėmesio jo paieškoms. Netinkamai pasirinkus stogo dangą teks ne tik kęsti kovojant su lietaus lašais namuose, bet ir greitai jį keisti, nes jis nebus atsparus karščiui. Taigi, jeigu norite tinkamai pasirinkti stogo dangą, pateikiame naudingus patarimus, kaip tai padaryti.

Stogo nuolydis

Vienas iš svarbiausių kriterijų yra stogo nuolydis. Prieš pradedant rinktis stogo dangą, atkreipkite dėmesį į tai, koks yra stogo nuolydis. Tai padės ne tik tinkamai pasirinkti stogo dangą pagal praktiškumą, bet ir lengviau suprasti, kokio dizaino reikės.

Namo tipas

Aktualu ne tik stogo nuolydis, bet ir namo tipas. Tai du svarbiausi dalykai. Jeigu neatkreipsite į juos dėmesio, tuomet greičiausiai nepavyks tinkamai pasirinkti stogo dangos.

Kaina

Vidutiniškai stogo dangos lakštas kainuoja nuo 5 iki 10 eurų. Visgi kaina priklauso ne tik nuo gamintojo, bet ir pasirinkto pardavėjo, todėl tam tikrose situacijose galima mokėti pigiau arba brangiau. Renkantis stogo dangą ypač svarbu atkreipti dėmesį į jos kainą. Nors kai kurios stogo dangos yra brangios nepelnytai, įprastai, kuo brangesnė stogo danga, tuo aukštesnė jos kokybė. Todėl nesivaikykite pigių kainų ir rinkitės tai, kad kokybiška ir patvaru.

Prekės ženklas

Gamintojas ypač svarbu renkantis stogo dangą. Netinkamai pasirinkus gamintoją teks ne tik atsisveikinti su galimybe įsigyti kokybišką stogo dangą, bet ir reikės greitai vėl pirkti naują stogą dangą.

Atsiliepimai

Reikia pripažinti, jog net ir patys žinomiausi gamintojai kartais suklysta ir į pasaulį išleidžia nekokybiškus gaminius. Todėl pasidomėkite ne tik gamintoju, bet ir pasirinktu gaminiu. Tai padės išvengti nekokybiškų gaminių.