Kaip išsirinkti BIM projektų specialistus?

BIM projektai palengvina ne tik projektavimo darbus, bet ir leidžia išvengti klaidų, o tuo pačiu ir sutrumpina statybos darbų laiką ir kaštus. Tačiau visa tai galima pasiekti tik patyrusių specialistų dėka. Kaip juos rasti? Štai, keletas patarimų, kurie padės rasti patyrusius bei savo darbą išmanančius profesionalus.

Patirtis

BIM projektai nėra lengvi, jie reikalauja ne tik daug žinių, bet ir patirties. Todėl, jeigu norite, kad modeliavimas būtų atliktas be jokių priekaištų, jums reikalinga patyrusių specialistų komanda. Atkreipkite dėmesį į tai, kokią patirtį turi specialistai. Jeigu iki šiol jie prisidėjo tik prie kelių projektų, greičiausiai jų paslaugos neturėtų būti jums aktualios. Rinkitės savo srities profesionalus, kurie padės jums ne tik sumažinti išlaidų kaštus, bet ir sutrumpinti darbų terminą.

Atlikti darbai

Nei vienas neturėtų rinktis specialisto, kuris neturi nei vieno darbo pavyzdžio. Atsižvelkite ne tik į tai, kokie darbų pavyzdžiai, bet ir koks buvo jų vaidmuo dirbant prie šių projektų. Pasitaiko, jog kai kurie dirbo prie didelių projektų, tačiau tik kaip praktikantai ar asistentai. Tokiais atvejais neverta pasitikėti specialistu.

Klientai

Tie, kurie turi bent vieną didelį klientą tikrai nepamirš juo pasidžiaugti ir pasigirti. Atkreipkite dėmesį į tai, ką specialistai kalba pokalbio metu. Jeigu jie džiaugiasi didelių klientų sėkmėmis, tuomet galite būti tikri, jog ir jūsų projektas greičiausiai bus sėkmingas. Kai kurie specialistai yra kiek tylesni ir nemėgsta girtis sėkmingais projektais, gal tuomet verta patiems pasidomėti, su kokiais klientais dirbo specialistas?

Kaina

BIM projektai kainuoja skirtingai, todėl rekomenduojama susisiekti su daugiau nei vienu specialistu ir sužinoti kainas. Tokiu atveju ne tik galėsite palyginti kainas, bet ir sužinoti daugiau apie BIM paslaugas.

Atsiliepimai

Nepaisant to, jog BIM paslaugos nėra labai gerai žinomos, tai nereiškia, jog jos nėra paklausios. Apie BIM projektavimą kalbama tiek forumuose, tiek socialiniuose tinkluose, peržiūrėkite atsiliepimus ir sužinokite, kokią reputaciją turi pasirinkta įmonė.