Vin Patikra ar verta?

Vin Patikra

Dauguma asmenų šiais laikais perka naudotus automobilius, o ne naujus. Kadangi nauji automobiliai yra per brangūs, o naudoti yra kur kas pigesni. Tačiau ne visada yra paprasta susirasti tvarkingą naudotą automobilį. Kartais gali pasitaikyti apgavikas pardavėjas, ir bandys jus apgauti. Važinėdami žiūrėti prastų automobilių, jūs sugaištate ne tik savo laiką, tačiau ir finansiškai. Visiems kurie perka naudotus automobilius, siūlome pasitikrinti juos Vin Patikra portale.

Ar verta pasinaudoti šiomis paslaugomis?

Vin Patikra
Vin Patikra

Prieš perkant automobilį, mes reakomenduojame visiems jį pasitikrinti, taip išvengsite apgavysčių ir nenusipirksite prasto automobilio. Gali atsitikti ir taip, kad pats pardavėjas daug nežino apie automobilį. Automobilio patikra pagal kėbulo numerį leis jums lengviau apsispręsti, ar vertėtų įsigyti tą automobilį. Su šia paslauga jūs pamatysite labai daug naudingos informacijos. Ataskaitoje pamatysite kokia reali rida. Jei kada nors ji buvo sukta, jums bus parodyta kuriais metais, iš kokios į kokią ji buvo atsukta. Taip pat pateikiama kiekvienų metų ridos ataskaita. Pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet ji buvo atsukta net kelis kartus. Reikia nepamiršti, kad labai svarbu yra ir avarijų informaciją. Todėl jums bus parodyta, kokius eismo įvykius transporto priemonė turėjo, kokia žala buvo įvertinta, kuriais metais , ir kokios kėbulo detalės buvo apgadintos. Registracijų informacija, pamatysite kurioje šalyje automobilis buvo užregistruotas pirmą kartą, ir į kurias šalis jis toliau keliavo. Atsiranda ir pardavėjų sukčių, kurie pardavinėja vogtus automobilius. Mūsų sistema peržvelgs ar ji nėra paieškoma, kurioje nors šalyje. Taip pat išvysite pardavimų istoriją, kurioje šalyje buvo pardavinėjamas, už kokią kainą, ir senos nuotraukos

Kaip vyksta pirkimai su ataskaita?

Pirkti automobilį su ataskaitą galite keliais būdais.

  1. Pasitikrinti iš namų – jei automobilis yra nutolęs nuo jūsų virš 80 kilometrų, tuomet reakomenduojame jį pasitikrinti namuose, kad nesugaištumėte laiko važiuodami ir taip sutaupysite kuro išlaidoms. Kadangi jei automobilis turėjo kokių nors eismo įvykių praeityje, telefonu to nesužinosite.
  2. Patikra prie automobilio – jums patiko automobilis, ir jau norite jį pirkti? Tuomet atlikite ataskaitą prie pardavėjo, ir pažiūrėsite ko jis jums nepasako.

Reikėtų nepamiršti, kad su patikros ataskaita, kainą nusiderėti yra kur kas lengviau.