Automobilių Supirkimas – kas tai?

Automobilių Supirkimas

Norite parduoti savo automobilį kuo skubiau, o gal tiesiog jo atsikratyti ir atlaisvinti vietą savo kieme? Ne paslaptis, kad automobilių pardavinėjimas gali užtrukti ne mažai laiko. Taip pat skelbimai šiais laikais vis brangsta, ir tai užims laiko. Reikia nepamiršti, kad reikia visuomet paruošti kuo gražiau automobilį, kad tai pritrauktų kliento akį. Tačiau jei nenorite viso to daryti, rekomenduojame pasinaudoti paslauga – automobilių supirkimas.

Kas tai per paslauga?

Ši paslauga tampa vis populiaresnė visoje Europoje. Paslauga populiarėja dažniausiai tarp asmenų, kurie nenori įkišti dar daugiau pinigų į savo automobilį, neturi laiko paruošti jo pardavimui, arba reikalingi skubūs pinigai. Šiai paslaugai mes turime įvairiausius automobilių supirkėjus iš visos Lietuvos, kurie superka bet kokio tipo , bet kokio stovio transporto priemones. Jei esate nutolę nuo pirkėjo, tai tikrai ne problema, kadangi mes atvykstame į bet kurį lietuvos kampelį. Norite pasiūlyti savo automobilį jiems? Jums reikia užeiti į mūsų internetinį puslapį, ir ten dešinėje pusėje suvesti visą prašomą automobilio informaciją, tuomet paspausti mygtuką apačioje ,, Siųsti“. Jūsų automobilio pasiūlymas yra išsiunčiamas visiems supirkėjams vos vienu mygtuko paspaudimu. Atsakymą dažniausiai pateikiame vos per 15 minučių. Tuomet liks nuspręsti jums , ar kaina jus tenkina. Jei pasiūlyta kaina yra tinkama, tuomet susitarsite dėl tolimesnio vizito pas jus, o jei netiks, tiesiog galėsite atsisakyti. Auto supirkimas paslaugos tiekėjai, padės jums sutvarkyti visus reikiamus dokumentus automobilio pardavimui.

Automobilių Supirkimas
Automobilių Supirkimas

Ar verta pasinaudoti šiomis paslaugomis?

Ši paslauga yra visiškai nemokama, tad jums pasiūlyti savo automobilį nekainuos visai nieko. Jei pasiūlyta kaina jūsų nesudomins, jūs tiesiog jos atsisakysite. Taip pat sužinosite savo automobilio įvertinimo kainą.

Didžiausi paslaugos privalumai:

  • Greiti pinigai kišenėje – pinigus gausite jau tą pačią dieną, o jei pinigai reikalingi ir naktį, mes galime atvykti pas jus ir tamsiuoju paros metu.
  • Padėsime sutvarkyti dokumentus – jei niekada neturėjote patirties tvarkant pirkimo-pardavimo dokumentus, mes jums padėsime juos sutvarkyti.
  • Perkami prastos būklės automobiliai – mums nesvarbu kėbulo stovis, kokius gedimus automobilis turi, vis tiek galime jį nupirkti.