Vilnonių šlepečių privalumai

vilnones slepetes

Patogios, patvarios, sukurtos kruopštaus rankų darbo ir dideliu dėmesiu išskirtinėmis detalėmis, natūralaus veltinio, šiltos šlepetės yra nuostabus pasirinkimas, artėjant žvarbiems rudens ir žiemos orams. Jos suteiks ne tik šilumą ir jaukumo jausmą, šiltos, natūralaus veltinio šlepetęs turi daugybę kitų privalumų. Štai kelios priežastys, kodėl verta rinktis veltines, vilnones, kambarines šlepetes:

šiltos šlepetės moterims

Ilgaamžiškas produktas:

Natūrali vilna yra atsinaujinantis produktas, kurį yra itin lengva perdirbti. Skirtingai nuo minkštos ir formą keičiančios medvilnės, veltinė vilna yra tvirtą, išlaikanti savo struktūrą ir formą. Veltinės šlepetės, Jums tarnaus daug ilgiau nei bet koks kitas produktas ir išlaikys savo gražią ir naują išvaizdą ilgesnį laiką.

Tvarumas ir natūralumas:

Rankų darbo pagamintos iš 100% natūralios vilnos, veltinio šlepetės yra ekologiškos ir draugiškos bet kokių tipų odai. Tokioms šlepetėms pagaminti reikia minimalaus apdorojimo, taip pat veltinio šlepetės nereikalauja dirbtinių dažiklių ar kitų cheminių medžiagų. Plius yra biologiškai skaidomas produktas.

Tinka naudoti visus metus:

Jei manėte, kad veltinio vilnos šlepetės skirtos tik žiemai, klystate. Vilna yra kvėpuojantis audinys, pasižymintis puikiomis drėgmę sugeriančiomis savybėmis. Taigi ji gali sugerti prakaitą ir atvėsinti kojas net ir esant šiltam orui. Taigi, veltinio šlepetės yra idealus kambarinių šlepečių pasirinkimas, tinkantis bet kokiam orui ar sezonui. Taip pat, žiemos metu, dėvint veltinio šlepetes, jos skatina ir gerina kraujotaką, tai suteiks ne tik šilumos bet ir sveikatos privalumų

Elegantiškas produktas už prieinamą kainą:

Dienos pabaigoje, kai viskas, ko norite, yra atsipalaiduoti ir pailsėti, Jūsų pėdos nusipelnė aukščiausio komforto ir šilumos jausmo. Veltinė vilna turi natūralų, ekologišką žavesį, kuris nugali poliruotą, sintetinių audinių apdailą. Šis audinys ilgainiui neišblunka, išlaiko savo naują formą daug ilgiau nei bet koks kitas produktas. Tokios šiltos šlepetės pakels Jūsų nuotaiką ir padės jaustis nuostabiai, Jūs pajusite aukščiausio komforto jausmą.

Natūralios vilnos, veltinio šlepetės yra vienas geriausių pasirinkimų kambarinėms šlepetėms. Jos suteiks ne tik jaukumo jausmą ar atrodys išvaiždžiai, bet suteiks daugybę sveikatos privalumų. Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje rasite išskirtines SZYMEL prekinio ženklo, natūralaus veltinio šlepetes tiek moterims, tiek vyrams. Tai yra pirmas šio prekės ženklo pasirodymas Lietuvoje. Išskirtinės, rankų darbo ir pagamintos iš natūralių medžiagų šlepetės, už prieinamą kainą visiems.