Tinkamas auksinių pakabukų pasirinkimas

Išeinant nors ir trumpam į gatvę, visada stengiamės bent jau minimaliai susitvarkyti, susišukuoti, kad atrodytume tvarkingai. Tačiau yra tam tikra žmonių grupė, kuri į lauką negali išeiti neatrodant gražiau, tai yra turi ne vien tik vilkėti tvarkingus rūbus, bet ir pasipuošti papuošalais. Puiku yra tai, kad šiais laikais yra pakankamai didelis papuošalų pasirinkimas, tad juos nesunkiai galima išsirinkti tiek kasdieniam nešiojimui, tiek norint labiau pasipuošti. Tikriausiai daugelis ant kaklo segi grandinėles, kadangi jos yra tokioje vietoje, kurioje nesimaišo, todėl kartais apie jas pamirštame. Tačiau jeigu norite, kad jos atrodytų puošniau, verta pagalvoti apie auksinius pakabukus. Tad apie juos plačiau ir norime papasakoti šiame straipsnyje, duoti patarimus, kaip juos tinkamai pasirinkti.

Atsižvelkite į tai, kur daugiausia puošiatės

Juvelyriniai dirbiniai labai dažnai priklauso nuo to, kokį gyvenimo būdą mėgstate, kur dirbate, kur lankotės laisvalaikiu ir panašiai. Tad norint paprasčiau išsirinkti, atsižvelkite į šiuos dalykus. Jeigu pakabukas reikalingas pasipuošti einant į darbą, tada jį reikėtų rinktis kuklesnį, kad per daug nekristų į akis. Jeigu laisvalaikį mėgstate leisti kiek aktyviau, daug ką aplankyti, nuvykti į puošnesnius vakarėlius, tuomet galite rinktis didesnius variantus. Tačiau tikriausiai vienas svarbiausių dalykų yra tas, kad pačios jaustumėtės patogiai.

Kokie asmeniškai jums patinka papuošalai

Renkantis tokius papuošalus taip pat galite atkreipti dėmesį į tai, kokio tipo papuošalai jums patinka asmeniškai, tai yra labiau puošnesni, su papildomomis detalėmis, o gal kaip tik atvirkščiai, kuklesni, aptakių formų. Puiku tai, kad auksiniai pakabukai gali būti labai skirtingi, tad net ir skirtingų skonių merginos galės pasirinkti tinkamus variantus. Aišku, jeigu negalite išskirti kažko, kas jus traukia, tuomet kiekvieną kartą, kai rinksitės tokį papuošalą, rinkitės kaip įmanoma skirtingą variantą, nes tuomet juos galėsite keisti priklausomai nuo progos.

Galima derinti prie kitų papuošalų

Dar vienas, pakankamai paprastas būdas išsirinkti auksinį pakabuką yra tas, kad jį galima derinti prie kitų nešiojamų papuošalų. Kaip pavyzdys gali būti vestuvinis žiedas. Jeigu jis yra kiek puošnesnis, tai yra su deimantais, svarovskiais ar kitais akmenukais, tuomet auksinis pakabukas gali būti išsirenkamas lygiai su tokiomis pat papildomomis detalėmis. Jeigu vestuvinis žiedas yra paprastas, tada ir pakabukas gali būti pasirenkamas paprastas. Dar vienas patarimas, kurį galime duoti yra tas, kad jeigu auksinį pakabuką derinsite prie tam tikro papuošalo, jį derinkite prie dažnai nešiojamo papuošalo, nes jei jis per metus bus užsisegamas tik kelis kartus, tuomet derinimas netenka tikslo.