Šilumos siurbliai oras oras: ką verta žinoti?

Šilumos siurbliai yra viena pažangiausių šiuolaikinių technologijų, kurių dėka galima ne tik sutaupyti, bet ir tausoti gamtą. Šilumos siurblių rūšių yra labai įvairių, tad šiame straipsnyje plačiau papasakosime apie oras oras sistemą, kuo ji yra naudinga.

Šilumos siurblių oras oras privalumai

Pirmasis privalumas, kurį galima įžvelgti yra tas, kad ši sistema visuomet palaiko gryną ir švarų orą namuose. Ji šildymo sąskaitas gali sumažinti iki 70 proc. Aišku, tai yra gan nemaža investicija, kuriai reikės laiko, kad ji atsipirktų. Dar vienas pliusas tas, kad tokia sistema nesunkiai gali būti derinama su kita kitomis sistemomis, tokiomis kaip dujine, elektrine ir kt. Jos valdymas yra tikrai nesudėtingas, tad niekam nebus sudėtinga ją įjungti, išjungti ar nustatyti kitą norimą temperatūrą. Šilumos siurbliai oras oras turi ir apsaugos sistemą, kuri saugo nuo galimai netikėtai įvykstančių avarijų. Todėl namuose galima jaustis saugiai kai ji yra įjungta. Šiltomis vasaros dienomis ši sistema gali būti naudojama kaip kondicionierius, kuris vėsina orą.

Kodėl verta rinktis šilumos siurblius oras oras?

Ši šilumos sistema gali puikiai pasitarnauti tiek namuose, tiek biuruose, tiek kitose patalpose. Jei ieškote ekonomiško ir gamtą tausojančio varianto, šis yra būtent toks. Šiais laikais labai svarbu telkti dėmesį į aplinką, jos išsaugojimą, o tokia sistema būtent tai padės padaryti. Jai sumontuoti nereikalingi sudėtingi darbai, tokie kaip griovių kasimai ar panašūs darbai, todėl darbams nereikės išleisti didelių sumų. Šie siurbliai taip pat puikiai atrodys namų interjere, nes yra gan kompaktiški ir nepastebimi, juos nesunku derinti prie skirtingų kambario stilių.

Kur geriausia juos įsigyti?

Vieno atsakymo, kur geriausia juos įsigyti, nėra. Platus pasirinkimas leidžia rinktis tiek iš fizinių, tiek iš internetinių parduotuvių. Tad patys turėtumėte nuspręsti, kuris variantas yra tinkamas. Nesvarbu, kuris būdas bus pasirinktas, kokybė išliks ta pati. Tik galbūt perkant internetu galėsite lengviau palyginti kainas skirtingose parduotuvėse, taip pat matysite siūlomas nuolaidas ir kitus naudingus pasiūlymas. Pirkimas internetu taip pat leis sutaupyti nemažai laiko ir turėsite galimybę šildymo sistemos įrenginio pristatymą užsisakyti tiesiai į namus.