Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas pravers besidomintiems šildymo alternatyvomis

Jeigu ką tik pradėjote domėtis įvairiomis šildymo alternatyvomis, patariame pasinaudoti paslauga, kurią suteikia įvairios internetinės svetainės, pardavinėjančios šildymo sistemas. Ši paslauga vadinasi „Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas“. Kaip ja pasinaudoti?

Įvairiose internetinėse parduotuvėse, kuriose prekiaujama moderniomis šildymo sistemomis, kaip šilumos siurbliai oras vanduo, oras oras, žemė vanduo, siūloma pasinaudoti skaičiuokle. Tokia skaičiuoklė padės atsakyti į pagrindinius klausimus – kiek šildymo sistema kainuotų jūsų individualiu atveju, kokie šilumos siurbliai geriausiai tinka jūsų namams.

„Saulės grąža“ šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas

Ilgametę patirtį energetikos srityje sukaupusi UAB „Saulės grąža“ siūlo geriausios kokybės šilumos siurblius už palankias kainas. Įmonės specialistai taip pat profesionaliai montuoja įrangą, suteikia garantiją jai ir atliktiems darbams, suteikia serviso paslaugas. Klientai, įsigiję šilumos siurblius iš „Saulės grąža“ gali būti tikri, kad atsiradus gedimui profesionalai atvyks per 24 valandas į bet kurį Lietuvos kampelį.

Galite pasinaudoti „Saulės grąža“ skaičiuokle. Apsilankę internetinėje svetainėje www.saulesgraza.lt, eikite į puslapį „Šilumos siurbliai“. Dešinėje pusėje rasite anketą su pavadinimu: „Šilumos siurblio įrengimo kainos skaičiuoklė“. Užpildykite anketą ir ją išsiųskite, jums bus pateiktas geriausias kokybės ir kainos pasiūlymas.

Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas jums padės suprasti, kokios galios reikalingas šilumos siurblys jūsų namams. Žinoma, kuo įrenginys mažesnės galios, tuo mažiau energijos jis sunaudoja, tačiau šia taisykles nereikėtų naudotis renkantis įrangą. Šilumos siurblio galia skaičiuojama atsižvelgiant į pastato plotą, energinę klasę, sandarumą, geografinę padėtį.

Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas jums taip pat pagelbės renkantis geriausios kokybės ir kainos santykį atitinkančią įrangą. Panašias anketas kaip „Saulės grąža“ užpildykite keliose internetinėse svetainėse, sulaukite geriausių pasiūlymų. Atkreipkite dėmesį ne tik į siūlomos įrangos kainą, bet ir kokybę. Kokybiška įranga pasižymi šiomis savybėmis:

  • jai suteikiama ilgalaikė garantija;
  • suteikiama garantija įrengimo darbams;
  • energinio efektyvumo COP koeficientas didesnis nei 4;
  • efektyviai šildo lauke esant daugiau nei -20 laipsnių šalčio;
  • vandenį pašildo iki aukštos temperatūros.

Pasinaudokite informacija internete ir specialistų konsultacijomis – įsigykite kokybišką įrangą daugeliui metų.