PVC lietaus nuvedimo sistemos

Kaip atrodė jūsų kiemas per praėjusių metų pavasario atšilimą? O kaip po pirmosios didelės liūties? Vandens telkimas gali pakenkti jūsų namams ir sukelti pavojų saugumui intensyvaus eismo vietose, pvz., važiuojamosiose ir pėsčiųjų takuose. Kanalo nutekėjimas yra puikus šių bendrų problemų sprendimas. Gerai suprojektuota drenažo sistema neleis lietaus ir kitokio nuotėkio sugadinti jūsų namus.

Kas yra kanalo nutekėjimas?

Kanalinis drenažas (taip pat vadinamas tranšėjos nutekėjimu) yra linijinis drenažas, pernešantis vandenį per požeminę drenažo sistemą. Jis surenka ir išsklaido nuotėkį dideliame plote. Pagalvokite apie tai kaip apie savo namų latakų sistemą!

Kur galiu naudoti kanalo nutekėjimą?

Šis universalus drenažo sprendimas gali būti montuojamas daugelyje namų vietų. Kaip minėjome anksčiau, jis idealiai tinka intensyvaus eismo vietose, taip pat tose, kuriose gali kauptis vanduo. Daugelis namų savininkų įrengia kanalą priešais garažo duris, kad išvengtų vandens žalos. Štai keletas kitų sričių, kuriose kanalų nutekėjimas yra labai efektyvus:

  • Privažiavimo keliai
  • Baseino deniai
  • Sodai
  • Pėsčiųjų takai
  • Teniso kortai
  • Golfo laukai
  • Automobilių stovėjimo aikštelės

Medžiagos

Kanalo kanalizacija gali būti pagaminta iš įvairių medžiagų, tokių kaip plastikas ir betonas. Polipropilenas, lengvas plastikas, dažnai naudojamas dėl savo tvirtos konstrukcijos ir atsparumo cheminėms medžiagoms. Dėl to tai yra didžiulis privalumas gyvenamosioms reikmėms.

Tarkime, kad tręšiate veją ir dalis jos patenka į kanalizaciją. Jums nereikės jaudintis, kad plastikas bus sugadintas dėl trąšų poveikio ar savybių.

Grotelės

Kanalų kanalizacijos grotelės gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, įskaitant plastiką arba cinkuotą plieną. Priklausomai nuo to, kur įrengiate kanalizacijos kanalą, galite rasti dekoratyvinių arba spalvotų grotelių, kurios padės įsilieti į kraštovaizdį. Grotelės paprastai yra nuimamos, kad būtų lengviau valyti. Tai svarbi savybė, nes išvalius kanalą vanduo teka laisvai.

PVC lietaus nuvedimo sistemos

Nepriklausomai nuo to, ar jie prijungti prie lietvamzdžių, surinkimo baseinų ar kanalizacijos vamzdžių, storasieniai PVC vamzdžiai išjudina tris kartus daugiau vandens nei įprastos tokio paties dydžio gofruoto nutekėjimo linijos ir tarnauja 20 kartų ilgiau, be jokios priežiūros.