Kokį biudžetą skirti vonios kambario įrengimui?

Norint, jog baldai namams ne tik suteiktų jaukumo, bet ir komfortiškumo bei praktiškumo, reikia suprasti, kad bus reikalingas nemažas biudžetas. Kai kurie mano, jog užtenka kelių šimtų eurų tam, kad būtų galima įrengti visą kambarį. Deja, bet toks požiūris nėra racionalus. Prieš nusprendžiant, kiek skirti kambario įrengimui, reikia sužinoti, kokios šiuo metu vyrauja kainos. Pavyzdžiui, daugelis žino, kiek maždaug kainuoja sienų dažai ar grindys, tikrai neužteks tik kelių šimtų eurų net ir tuo atveju, jei kambarys nėra didelis. Apie tai, kiek kainuoja baldai, pavyzdžiui, vonios kambario, net nekalbėti apie kelis šimtus nėra verta. Pasirinkti kokybiškus baldus galima tik tuomet, jei nėra skiriamas per mažas biudžetas. Vonios kambario baldai bus kokybiški tik tuomet, jei skirsite jiems bent tūkstantį. Už šią sumą galėsite pasirinkti ne tik spinteles, bet ir lentynas bei veidrodį. Žinoma, vonia ar dušas į šią kainą neturėtų būti įskaičiuotas. Tad norint, jog vonios kambarys būtų įrengtas kokybiškai ir nereikėtų po pusės metų perrengti kambario dėl to, kad baldai susidėvėjo, reikia skirti bent kelis tūkstančius, už kuriuos bus kokybiškai įrengtas kambarys, nupirkta vonia arba dušas ir baldai.

Nežinote ką rinktis?

Siūlome atkreipti dėmesį į šiuos tris patarimus, kurie padės priimti geriausią sprendimą jūsų erdvei.

1. Pirma, atsižvelkite į savo kambario dydį. Didesniam vonios kambariui reikės didesnio biudžeto nei mažesniam. Akivaizdu, kad baldų kainai įtakos turės ir pasirinktos medžiagos bei apdaila. Jei jei norite aukštos klasės medžiagų, teks mokėti daugiau.

2. Antra, pagalvokite apie savo gyvenimo būdą. Jei gyvenate įtemptą šeimyninį gyvenimą, rinkdamiesi baldus turėsite atsižvelgti į laikymo ir patvarumo aspektus. Aukštesnės kokybės baldai tarnaus ilgiau, tačiau jie taip pat kainuos brangiau.

3. Galiausiai neskubėkite naršyti po įvairias parduotuves ir palyginti kainas. Galbūt nustebsite, kad apsipirkę galite gauti tokios pat kokybės prekių už mažesnę kainą.

Ar saugu pirkti baldus iš užsienio?

Vis dažniau žmonės išdrįsta baldus pirkti internetu, tačiau kai kurie persistengia ir ieško baldų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Vien dėl to, jog galite lengvai įsigyti baldus iš užsienio, nereiškia, kad turėtumėte tai padaryti. Deja, bet baldai iš užsienio nesuteiks jums daug naudos. Tokie baldai gal ir bus kokybiški, tačiau mažai tikėtina, jog ilgoje kelionėje nebus pažeisti. Ir su tuo nekiltų nesklandumų, jei baldai būtų perkami Lietuvoje ir jų grąžinimas būtų nebrangus. Tačiau perkant iš užsienio, mokama ne tik už siuntimą, bet ir grąžinimą, todėl nenuostabu, jog bendra kaina susidaro nemaža. Tad, ar saugu pirkti baldus iš užsienio? Nelabai, todėl pirkite tik mūsų šalies parduotuvėse, kur rasite pigias kainas.