Kodėl kai kurie verslininkai vengia naudoti kasos aparatą?

Kasos aparatai – ne pasirinkimas, o būtinybė. Jie ne tik palengvina darbą, bet ir padeda lengviau pildyti buhalterijos apskaitą. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad net ir šiomis dienomis kasos aparatus naudoja ne visi verslininkai, kodėl? Pagrindinis atsakymas – mokesčių vengimas. Deja, bet ne tik pardavėjai, bet ir paslaugų teikėjai neretai nenaudoja kasos aparatų, net ir tuo atveju, jei juos turi. Visgi galima pasidžiaugti, jog mokesčių vengimo era eina į pabaigą ir vis daugiau žmonių pradeda naudoti kasos aparatus.

Kaip elgtis, kai verslininkas atsisako išrašyti čekį?

Pardavėjas neduoda pirkimo kvito? O gal paslaugų teikėjas atliko paslaugas ir prašo pinigų, tačiau nepateikia čekio? Tokios situacijos vis dar pasitaiko, tiesa, vis rečiau. Galima pastebėti, kad dažniausiai tai asmenys, kurie dirba sau. Verslai, turintys daugiau nei vieną darbuotoją, dažniausiai to vengia, kadangi supranta, jog tai – rizikinga. Kaip elgtis, kai susiduriama su tokiais verslininkais? Turėtumėte jiems paaiškinti, kad jie nesąžiningai dirba ir privalo suteikti jums pirkimo kvitą. Jei perkate prekes, galite atsisakyti jas įsigyti ir pasirinkti kitą pardavėją. Na, o tie, kurie jau pasinaudojo paslaugomis, turėtų pasižymėti, kurioje vietoje vykdomos tokios paslaugos ir į jas nesikreipti. Na, o jei esate verslininkas ir pamirštate išrašyti čekį, tuomet patarimas jums, įsigykite kasos aparatą, kuris ne tik padės jums dirbti sąžiningai, bet ir pritrauks klientų. Juk kiekvienam svarbu pirkti iš pardavėjo, kuris sąžiningai moka visus mokesčius.

Kodėl svarbu nepirkti iš nesąžiningų verslininkų?

Vis rečiau tenka sutikti verslininkus, kurie rizikuoja ir nepateikia pirkimo kvito, tačiau, deja, kartais dar galima su jais susidurti. Kodėl svarbu iš jų nepirkti ir pabrėžti, kodėl neperkate? Tam, kad jie suvoktų, jog kaip ir bet kuris kitas dirbantis žmogus, jie turi mokėti mokesčius. Kasos aparatus privalo įsigyti visi verslininkai, kurie teikia fizines paslaugas ar parduoda prekes. Sąžiningai mokant mokesčius galima užsitikrinti solidžią pensiją ir gerą ateitį, tad verslininkai, kurie vengia mokesčių, skriaudžia tik save.