Kaip numesti riebalus nuo pilvo 

Kaip numesti riebalus nuo pilvo? 5 patarimai

Daugeliui moterų bei vyrų pilvas yra pati jautriausia zona, kadangi čia riebaliukai auga greičiausiai. Susitvarkius pilvo zoną – visas kūnas atrodo kur kas grakščiau ir sveikiau, tad natūralu, kad daugelis to siekia. Žinoma, siekiant numesti riebaliukus – reikia pastangų, tačiau žingsnis po žingsnio ir laikantis tam tikrų principų nuolatos, o ne tik kartais – rezultatas bus.

Jeigu Jus domina kaip numesti riebalus nuo pilvo skaitykite žemiau, kadangi pateiksime 5 universalius patarimus.

  1. Gerkite vandenį.

Apie vandens galią net nereikia kalbėti. Visi puikiai žino, kad jis padeda mums ne tik geriau jaustis, tačiau taip pat ir numesti nereikalingus kilogramus.

Per parą – 2 litrai vandens arba daugiau, jeigu aktyviai judate. Kilogramai nuo pilvo tirps, kadangi vanduo sumažins alkio jausmą ir nebesinorės užkandžiauti.

  1. Daugiau judėkite.

10 000 žingsnių per parą – ne tik judėjimas, tad gera savijauta, tačiau taip pat ir virškinimo sistemos suaktyvinimas, kuris paskatins dažniau eiti į tualetą, o tuo pačiu ir mažinti pilvo apimtis, kurios kartais taip erzina.

  1. Mažiau angliavandenių.

Būtent greitieji angliavandeniai augina riebalus, kurie kaupiasi pilvo zonoje. Žinoma, nereikia nustoti valgyti daržovių. Kalbame apie gaminius, kuriuose yra daug cukraus. Tai yra didžiausia bėda ir ją pašalinus – svoris keisti kur kas lengviau.

  1. Daugiau baltymų.

Angliavandenius reikia keisti maistu, kuriame yra kuo daugiau baltymų. Tačiau ne pieno gaminiais, o liesa mėsa, kuri suteiks Jums daugiau jėgų bei sotumo jausmą ilgam laiko tarpui.

  1. Motyvaciniai drabužiai.

Galiausiai, nepamirškite savęs motyvuoti. Daugeliui padeda drabužiai, kurie skirti pabrėžti talijai. Galbūt ir Jums tai bus gera motyvacija? Renkitės juos kiekvieną vakarą ir žiūrėkite – kaip vis kitaip jie gula ant Jūsų kūno.

Atrodyti puikiai dažniausiai reiškia ir kur kas geriau jaustis. Ar tai Jums tinka, ar to reikia? Atsakyti gali kiekvienas pats sau. Tačiau nepamirškite, kad atsikratyti riebalų nuo pilvo zonos tikrai gali kiekvienas. Viskas remiasi į žmogaus pastangas ir, žinoma, motyvaciją.