Kaip išsirinkti gerą vestuvių fotografą?

Vestuvių šventės fotografo pasirinkimas

Beplanuojant vieną gražiausių, bei įsimintiniausių švenčių savo gyvenime, norime ne tik, jog ji vyktų sklandžiai, tačiau ir po jos dar galėtume nors mintimis į ją persikelti. Tai mums padeda atlikti profesionali fotografija, gautas nuotraukas paprastai jaunieji įsirėmina į specialius fotoalbumus, kuriuos kartas nuo karto perverčia ir juos vėl užplūsta tas nerealus jausmas – euforija. Bet kad turėti gražias nuotraukas, reikia pasirinkti savo srities vestuvių fotografą, kuris šias emocijas mokėtų perteikti. Tai yra neišdildomi įspūdžiai, kuriuos galėsite rodyti net ir savo vaikams, pasakoti kokia nuostabi šventė buvo. Tad šiame straipsnyje norime pasikalbėti kaip teisingai pasirinkti, į ką reiktų atkreipti dėmesį. Žinome tai nelengva užduotis, tačiau pasistengsime Jums pagelbėti. Kadangi internete galime pasimesti, nuo skelbimų kiekio.

Fotografo pasirinkimo kriterijai

Autorinės teisės priklauso Fototakas.lt komandai.

  • Jeigu renkatės internetu savo norimą fotografą, turbūt teko pastebėti įvairiausių fotografavimo stilių. Vieni mėgsta fotografuoti stovint pozuojant, kiti pozuoti nemoka, arba nemėgsta ir juos prašo pagauti veiksme, pavyzdžiui einant gatve, besijuokiant, ar žiūrint į kokį nors horizontą, ar savo antrąją pusę. Pasirinkite kuris stilius Jums yra artimesnis, tuomet galėsite nors truputį sumažinti paieškos ratelį.
  • Nusistatyti aiškų biudžetą, kiek laiko planuojate samdyti fotografus. Skirtingi fotografai, taiko skirtingas kainas. Savaime suprantamas dalykas, kuo fotografas populiaresnis, ir žinomesnis, tuo kyla ir fotografijos paslaugų kaina. Tad vestuvių fotosesijos kaina Jums gali svyruoti nuo 100 eur jeigu užsiimą pradedantysis, ir iki 10 000 eur jeigu pasirenkate žinomą savo srities profesionalą, kuris dirba su Lietuvos bei pasaulio įdomybėmis. Aišku galima rasti viduriuką, kuomet kokybiškas paslaugas teikiančius specialistus, bei jų komanda galite pasamdyti už 1000 eur. Čia Jums reikia nuspręsti, ką matote ir ką planuojate samdyti.
  • Skaityti atsiliepimus internete, tikrinti socialinių tinklų profilių nuotraukas. Kartais, jeigu labai abejojate galite netgi parašyti žmonėms, kurie dalinasi vestuvinėmis nuotraukomis, patirtis rodo, jog tokie žmonės noriai dalinasi rekomendacijomis, nešališkai gali patarti kaip viskas iš tiesų buvo.
  • Būtinai susitikti su fotografu pabendrauti bei išgerti kavos. O jei to padaryti neišeina, bent jau atlikti video skambutį. Natūralu, jog ne visi žmonės kartu gali sutarti, gali skirtis energetiniai laukai ir jausite įtampą bendraujant. O įtampos vestuvių diena manau Jums ir taip pakanka.

Iš  pažiūros paprastas dalykas, kaip fotografo pasirinkimas, nėra toks lengvas. O jį palengvinti galite užsakydami fotografo paslaugas kuo anksčiau. Vasara yra trumpas vestuvių sezonas, turintis vos dvylika savaitgalių, į kuriuos visi nori sutilpti. O jeigu norite sutaupyti pinigų, patariame rinktis šventę organizuoti penktadienį. Jūsų pasirinkimo teisė rinktis.