Kaip išsirinkti darbinį automobilį?

Kiekviena įmonė privalo turėti bent kelis darbinius automobilius. Dažnai darbuotojai, bendrauja su klientais, keliauja iš vienos vietos į kitą. Todėl jei jūs ar jūsų darbuotojai naudojatės automobiliu kaip mobiliu biuru, turėtumėte pasirinkti ekonomišką ir patikimą, bet ir patogią transporto priemonę.

Pirmas ir pagrindinis klausimas, į kurį turėtumėte atsakyti, yra tai, ar norite turėti transporto priemonę ar tiesiog ja naudotis? Dabar labai populiari ilgalaikė automobilių nuomos paslauga turi daugybę privalumų, kuriuos ir aptarsime toliau šiam straipsnyje.

Ilgalaikės automobilių nuomos įmonėms privalumai

Kiekvienas verslininkas supranta, kad automobilio pirkimas visiems darbuotojams yra didžiulė investicija. Praktiškai tai veikiau su pirkimu susijusių išlaidų pradžia, nes yra ir aptarnavimo bei priežiūros kaštai.

Taip pat pasirinkus ilgalaikę automobilių nuomą nereikia galvoti apie techninės priežiūros paslaugas, sezonines padangas ir bendrą automobilio priežiūrą. Dėl to galite optimizuoti savo įmonės išlaidas, o tai leidžia ją toliau plėtoti. Taip pat nereikia jaudintis dėl galimo transporto priemonės susidėvėjimo, kuris neabejotinai vyksta gana greitai.

Kokį automobilį pasirinkti ilgalaikei nuomai?

Atsižvelgiant į sparčiai augančią infliaciją ir rekordines degalų sąnaudas, daugelis verslininkų svarsto, kaip optimizuoti savo veiklos sąnaudas. Kokį nuomojamą automobilį pasirinksite, ekonominiu požiūriu labai svarbu. Todėl didelę reikšmę turi vairavimo tipas, nuvažiuojami atstumai, kalbant apie patį automobilį tai gali apimti pavaros bloką ir kėbulo tipą, taip pat kitas savybes – prekės ženklą, papildomą įrangą, aptarnavimo kaštus, patikimumą ir kt. Vien tik ilgalaikė nuoma įmonėms suteikia tam tikrų mokesčių lengvatų, todėl galite nemenkai sutaupyti.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis darbinį automobilį ilgalaikei nuomai?

Darbui naudojami automobiliai dažniausiai turi didžiulę ridą. Kasdieniai maršrutai, susitikimai skirtingose šalies vietose, daugkartinių susitikimų su klientais poreikis – visa tai reiškia, kad įmonės naudojamas automobilis turi turėti ekonomišką variklį. Norint priderinti ilgalaikę automobilių nuomą prie savo verslo poreikių, reikia apgalvoti savo ir darbuotojų darbo stilių. Jei dėl darbo pareigų vairuotojas daugiausia važiuoja per kamščius, skundžiasi amžinomis parkavimo problemomis, nedidelis, ekonomiškas ir judrus modelis, pavyzdžiui, su hibridine pavara, gali būti puikus pasirinkimas. Ir atvirkščiai, t. y. ilgose kelionėse dyzelinas bus ekonomiškesnis.