Ką reikia žinoti norint įsirengti tentinį angarą?

Šiuolaikiniam verslui, nepriklausomai nuo veiklos srities, būtini pastatai ir statiniai. Jie naudojami gamyboje, gaminių ir materialinių vertybių saugojimui, prekybai. Žinoma, galite statyti kapitalinius pastatus, kurie tarnaus dešimtmečius, tačiau ne kiekvienas pradedantysis verslininkas, turintis ribotą pradinį kapitalą, gali tai sau leisti. Į pagalbą ateina mobilios sulankstomos konstrukcijos – karkasiniai-tentiniai surenkami angarai. Jie yra daug pigesni, o savo našumu praktiškai nenusileidžia kapitaliniams.

Apie palapinės architektūros privalumus

Pagrindinis karkasinio-palapinės angaro privalumas – mobilumas. Jei reikia, savininkas gali savarankiškai išmontuoti konstrukciją, pervežti ją į naują vietą arba į kitą regioną ir pakartotinai pastatyti. Antrasis pranašumas – jų statybai nereikia gauti leidimų, derinti projektų, surinkti didžiulio kiekio dokumentų. Galite užsisakyti projektą, pasirinkti statymo vietą ir su profesionalų pagalba sumontuoti konstrukciją per kelias valandas.

Tentiniai angarai yra gana paprastą konstrukciją, pagrinde du elementus – metalinį karkasą ir PVC tentų audinį su polimerine danga. Audinio spalvą galima pasirinkti iš paletės, pavyzdžiui, pagal įmonės firminį stilių. Savininkui pageidaujant, galima pritaikyti bet kokį elementą – logotipą ar prekę. Plačiau galima sužinoti čia.

Kiti privalumai:

  • Plati taikymo sritis. Karkasiniai ir palapinių angarai gali būti naudojami sandėliams, specialios įrangos pastogėms, čiuožykloms ir arenoms, prekybai ir gamybai.
  • Lengva priežiūra. Užtenka prižiūrėti metalinį karkasą ir išlaikyti švarų markizės audinį.
  • Aukštos kokybės markizės su geru įtempimu atlaiko dideles sniego ir vėjo apkrovas.
  • Galimybė naudoti esant temperatūrai nuo -60 iki +70 laipsnių, o tai žymiai viršija realių sąlygų normą.
  • Palapinės angarui nereikia užpilti gilaus betoninio pagrindo. Mažoms palapinėms visiškai pakanka plokščios asfalto aikštelės; didesniems projektams galite apsiriboti juostiniu ar poliniu pamatu. Angarą galima greitai ir nebrangiai pastatyti beveik ant bet kokio tipo grunto.

Tentinio angaro paskirtis

Vienas iš palapinės architektūros privalumų – didžiulis angarų pasirinkimas priklausomai nuo veiklos krypties ir specifikos, paskirties, klimato, dydžio. Jie saugo nuo kritulių, vėjo, bet nesulaiko šilumos.

Nors tentiniuose angaruose visais metų laikais yra optimali temperatūra, jie gali būti ir apšiltinti. Tentiniai angarai tinka ūkiams, pramoninėms patalpoms, kuriose dirba žmonės.

Pagrindinės rėminių palapinių angarų naudojimo galimybės yra šios:

  • Atsargų, grūdų, derliaus, prekių, žaliavų sandėliavimas.
  • Specialios įrangos pastogė ir priežiūra.
  • Sporto bazės: arenos, čiuožyklos, aikštelės, ledo arenos.
  • Ūkiuose didelių ir mažų galvijų, paukščių laikymas.
  • Gamybos organizavimas.