Gėlių puokštės – dovana įvairiausiomis progomis

Gėlių puokštės tai lyg maža dalelė gamtos spalvų, kurias dovanojame savo artimiesiems, kolegoms, mylimiems žmonėms. Jau nuo senų laikų gėlės su savimi nešėsi magijos ir paslapčių šydą. Tačiau šiais laikais gėlių puokštės nebėra tokios paslaptingos, tačiau vis dar nešą gržias ir malonias žinutes bei džiugina. Įprasta, jog gėlių puokštės yra dovanojamos gimtadienio, vestuvių ar universiteto baigimo proga. Tačiau progų dovanoti gėles yra tikrai daugiau.

Gėlių etiketas įmonėse

Gėlių puokštės tampa vis dažniau pasirenkama dovana įvairiose įmonėse. Tai visuomet tinkama ir lengvai pritaikoma dovana, kuri subtiliai ir profesionaliai gali perteikti sveikinimus. Tačiau gėlių puokštės dovanojimas įmonėse turėtų turėti kelias taisykles. Pirmiausia yra svarbu žinoti, ar žmogus, kuris gaus gėles neturi joms alergijos, nes kitu atveju dovana taps bereikšme. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į progą bei ar bus dar papildomų dovanų. Pagal tai galima rinktis gėlių puokštės dydį ir stilių. Jei įmonės atmosfera yra profesionali ir pati proga yra susijusi su darbo pasiekimais – galima rinktis tradicines gėles, kurios tinka kiekvienai progai. Tačiau atsiminkite, jog raudonos rožės visada simbolizuoja meilę ir aistrą, tad tokia gėlių puokšte šiai progai gali pasirodyti nederama. 

Įkurtuvės

Tai dar viena svarbi proga žmogaus gyvenime. Ir čia gėlių puokštės gali būti labai tinkama dovana. Šviežios gėlės praskaidrina namų nuotaiką, sukurią jaukią atmosferą, o svarbiausiai džiugina. Paminėti tokius gyvenimo etapus artimųjų gyvenime dovanomis jau yra tapę norma. Dažniausiai yra pasirenkami vazoniniai augalai ar namų rakandai. Tačiau ir gėlių puokštės šiomis progomis yra puiki dovana ir sveikinimų išreiškimas. Be to, kadangi gėlės nėra ilgametė dovana, nereikės sukti galvos, ar jos tiks prie naujų namų interjero. Tačiau jei bijote, galite rinktis ir neutralių spalvų paletės gėlių puokštes.

Tradicinės šventės

Turbūt nė viena Valentino diena ar Kovo 8-osios šventė neapsieina be gėlių. Ir šios progos turi savo tradicines gėles. Tačiau gėlių puokštės net tokių nusistovėjusių švenčių metu gali būti daug ypatingesnės. Šias gėles nėra sunku įkomponuoti į puokštes, tad tradicijų galima ir neapleisti. Tačiau papildomi akcentai tikrai nustebins daug labiau. 

Panašiai galima galvoti ir mokytojų dienos proga ar kitokiomis šventėmis – gėlių puokštės nebūtinai turi būti nustatytos socialinių normų. Pažvelkite į šias šventes kūrybiškai ir dovanokite tai, kas tikrai stebintų.

O kartais gėlių puokštės gali būti dovanojamos ir be jokios progos. Juk norime pradžiuginti ir parodyti rūpestį savo artimiesiems, tad kodėl to nepadarius gėlių išraiška?