Ką dovanoti namų įkurtuvių proga?

Ką dovanoti namų įkurtuvių proga?

Ne paslaptis, jog įrengus namus, daugelis ne tik nori jais pasigirti, bet ir pakviesti draugus, kad galėtų kartu smagiai atšvęsti. Tačiau, kaip pasveikinti naujuosius namų savininkus? Ką jiems įteikti? Interjero aksesuarai – puiki dovana. Net ir smulkios interjero detalės gali pagyvinti namų dizainą ir suteikti jam unikalumo bei ryškumo. Tad nedvejokite ir rinkitės tai, kas ne tik pradžiugins namų savininkus, bet ir suteiks namams jaukumo. Vienas iš dažniausių pasirinkimų – laikrodžiai. Jie puikiai tinka namams, be to, atlieka aiškią funkciją – informuoja, koks šiuo metu laikas. Jeigu naujieji namų savininkai dažnai vėluoja, tai bus ne tik puiki dovana, bet ir užuomina, kad laikas surimtėti ir nebeversti kitų laukti. Kita puiki dovana – dubenys.

Žinoma, kalbame apie dekoratyvinius dubenis, kurie puikiai papuoš namų stalą. Jie nebrangūs, tačiau atrodo originaliai ir suteikia namams šiltumo jausmą. Kitas dažnas pasirinkimas – vazos. Ne, tai nėra nuvalkiota. Rinktis vazas verta ne tik dėl to, kad tai papuoš namų interjerą, bet ir dėl praktiškumo. Juk gėlės reikės kur nors sudėti. Na, o tiems, kuriems netiko nei vienas išvardytas pasiūlymas, siūlome pirkti žvakidę. Tai praktiškas, tačiau tuo pačiu ir estetiškas pasirinkimas. Žvakidė yra puiki dovana dar ir dėl to, jog jų kainos svyruoja labai plačiai, todėl namų šeimininkai nežinos, kiek tiksliai išleidote dovanai. Tai puiki dovana – estetiška ir praktiška.

Kokia dovanos kaina nėra per pigi?

Svarbiausias klausimas lietuviams – kiek turėtų kainuoti įkurtuvių dovana, jog nebūtų gėda jos įteikti? Kaina svyruoja nuo 20 eurų iki 100 eurų ir daugiau, priklausomai nuo finansinių galimybių ir jauo artimi santykiai.. Tiesa ta, jog kartais net ir labai nebrangios dovanos atrodo vertingos, todėl kiekvienas, kuris šiuo metu neturi daug atliekamų santaupų, turėtų skirti laiko ir pasidaryti po šiek tiek pigesnius pasirinkimus. Interjero aksesuarai neprivalo būti brangūs. Kai kurios pigesnės interjero detalės gali ne tik puikiai derėti prie kitų aksesuarų, bet ir nudžiuginti namų savininką.