Ką įdomaus galima sužinoti apie skrydį oro balionu?

Ką įdomaus galima sužinoti apie skrydį oro balionu?

Tikriausiai esate skaitę ne vieną straipsnį, kuriame informacija yra panaši ir daugmaž kartojasi, tai yra kokiu saugumo reikalavimų reikėtų laikytis skrendant, kokios vyrauja kainos, kaip reikėtų apsirengti ir panašiai. Labai dažnai informacija kartojasi ir gana sunku surasti kažką naujo. Todėl šis straipsnis bus kitoks, nes jame papasakosime daug įdomių faktų apie oro balionus arba jų skrydžius, todėl tikrai verta paskaityti iki galo ir sužinoti tai, ko dar nesate girdėję. Kalbiname dangausmetro atstovus.

Kada nerekomenduojama skristi oro balionu?

Pats geriausias oras, kada gali būti vykdomi skrydžiai oro balionu yra saulėtas vakaras, kuomet vėjo nėra arba jis yra labai silpnas, tuomet kuo puikiausiai galima skristi ir mėgautis vaizdu. Tačiau mūsų vasaros tikrai nėra tokios, kai oras būna be vėjo. Būna ir tokių dienų, kai lyja lietus ar yra stiprus vėjas. Būtent tada, kai lyja, verta atšaukti šią pramogą. Tikriausiai tokio dalyko nesate girdėję, tačiau oras, kuris susidaro baliono viduje yra labai karštas ir lietaus lašai, kurie nugula ant baliono viršaus gali taip įkaisti, kad jis gali užsidegti ir taip sukelti grėsmę.

Tradicijos

Šiais laikais galbūt ne visur galima susidurti su šia tradicija, tačiau anksčiau ji buvo naudojama labai plačiai. O ji yra visai paprasta ir ją praktiškai susikurti po kiekvieno skrydžio nėra sudėtinga. Anksčiau, kuomet oro balionas saugiai nusileisdavo ant žemės, buvo šaunamas putojantis gėrimas. Ir tai buvo daroma po kiekvieno skrydžio. Aišku, po truputį tokios tradicijos keičiasi, tikrai ne visada yra tokia galimybė tai padaryti po kiekvieno skrydžio. Tačiau šiandien galima visa tai padaryti ir skrendant, net nelaukiant, kada balionas pasieks žemę.

Nevaldoma transporto priemonė

Tikriausiai būtų sunku įsivaizduoti bet kokią transporto priemonę, kuri neturėtų vairo. Tikrai daugelis jų turi ir tokiu būdu ją valdyti yra nesunku. Tačiau kaip ir bet kokioje situacijoje taip ir čia yra išimčių. Ir tai yra oro balionas. Jeigu jį matėte iš arti, tikrai negalėjote matyti tokios dalies, kuri būtų panaši į vairą. Todėl skrydis oro balionu visiškai yra priklausomas nuo vėjo krypties, kokia bus tą dieną. Kai kam gali pasirodyti nesaugu juo skristi, nes kaip galima suvaldyti tokią priemonę, kai ji yra be vairo. Tačiau galite būti ramūs, tokia priemone skristi yra visiškai saugu, nes ją valdo patyrę specialistai, kurie tikrai turi daug žinių ir žino kaip elgtis bet kokioje situacijoje.