Spintų stumdomomis durimis patogumas

Daugelis nori, kad namuose esantys baldai ir daiktai būtų kaip įmanoma praktiškesni ir savo funkcijas atliktų kaip įmanoma patogiau. Tikriausiai vienas iš tokių baldų, kuris reikalauja būtent tokių savybių yra spintos. Jos turi būti ne tik patogiai atsidarančios, bet ir talpinančios ganėtinai nemažai daiktų. Tad apie jas ir plačiau papasakosime šiame straipsnyje.

Patogus durų atidarymo mechanizmas

Kaip žinia, spintos yra skirstomos į dvi dideles kategorijas, tai yra įprastos spintos, kurių durys atidaromos įprastai jas traukiant ir spintos, kurios turi stumdomas duris. Kas tikrai nori patogumo ir sutaupyti vietos, nes tikrai ne visada yra galimybė plačiai atidaryti duris, nes prieš ją stovi tam tikras baldas. O jeigu durys nėra tinkamai atidaromos, tuomet yra nepatogumas, nes nei galima prie jo prieiti nei paimti reikiamus daiktus. Tad žymiai patogesnis variantas spintos stumdomomis durimis, nes jų stumdomos durys patogiai atsidarys ir daiktai galės būti patogiai išimami ir įdedami.

Žymiai didesnė sutalpinimo vieta

Daiktų patogus pasidėjimo klausimas yra aktualus daugeliui. Ypač tada, kai namuose vietos nėra pakankamai, bet daiktų turite nemažai. Spintos stumdomomis durimis gali būti pagaminamos taip, kaip jums yra patogu. Jos iš karto yra žymiai didesnės, nes yra montuojamos nuo pat grindų iki lubų. Tad tokie daiktai, kurie yra naudojami retai, tai įvairūs sezoniniai drabužiai, lagaminai ir kiti panašūs dalykai gali būti laikomi pačiose aukščiausiose lentynose, kur sunku juos pasiekti. Taip jie bus sudedami tvarkingai ir nesimėtys bet kur. Taip pat tokios spintos yra patogu ir dėl to, kad jos atrodo tvarkingai, nes nėra jokių atvirų vietų, kai visos durys uždaromos. Jų spalva gali būti priderinama prie sienų spalvos ir taip ji susilietų su visumą ir tarsi išnyktų.

Slenkančios sistemos privalumai

Dar vienas privalumas, kurią turi šios spintos yra slenkančios sistemos. Jos yra ne tik patogios, bet funkcionuoja žymiai geriau, nei įprastos durys. Jeigu durys yra atsidarinėjančios, tuomet didelė tikimybė, kad jos ilgainiui pradės girgždėti ir joms reikės papildomos priežiūros. O slankiojanti sistema yra patogi. Bet aišku, kad ji veiktų tinkamai, ją reikėtų prižiūrėti, tai yra kartas nuo karto iš slankiojimo juostos išvalyti arba išsiurbti dulkes, kad ratukai neapsiveltų ir būtų lengvai stumdomos.