Ką daryti, kai skrandis labai išsitampęs?

Labai dideli maisto kiekiais kartais – gali galiausiai virsti labai dideliais maisto kiekiais kasdien. Paprasčiausiai ištampytas skrandis dažniausiai sukelia greičiau atsirandantį alkio jausmą, o ypač tokiu atveju, kai žmogus maitinasi prastai.

Greitieji angliavandeniai dažniausiai greitai panaikinta sotumo jausmą, tad to rezultatas yra ne tik noras valgyti dar, tačiau taip pat ir noras valgyti dideliais kiekiais, o tai tikrai gali būti problema.

Skrandžio mažinimo operacija

Jeigu Jūsų skrandis yra išsitampęs ir dėl to dažniausiai norisi valgyti didesniais kiekiais nei reikia organizmui – tokiu atveju visada galima rinktis operaciją, kurios metu skrandis bus sumažintas. Šiuo metu galima rinktis iš kelių tipų operacijų, tad dėl to visada geriausia yra tartis su chirurgais, kurie įvertinę Jūsų sveikatą pateiks ir labiausiai tinkamą variantą.

Žinoma, operacija turėtų būti tik paskutinis žingsnis, kurio reikia imtis, kai norisi sulieknėti. Juk tai bet kuriuo atveju yra operacija. Kad ir kokia gera.

Jeigu reikalinga nemokama konsultacija – visada galite asmeniškai kreiptis į chirurgą Nerijų Kaselį.

Bandymai valgyti mažiau

Natūralus skrandžio mažinimas – bandymai suvalgyti mažesniais kiekiais. Tai tikrai labai daug kantrybės reikalaujantys bandymai, kadangi dažniausiai tenka kiek save alinti, kadangi reikia laiko, kol skrandis pripras prie mažesnių kiekių.

Tokiu atveju labai svarbu rinktis ne tik gerus maisto gaminius, kurie suteiktų organizmui jėgų, tačiau ir sočius, ypač tuos, kurie suteikia ilgam laikui sotumo jausmą.

Tai dažniausiai yra baltymai ir toli gražu ne visi angliavandeniai, kadangi turintys cukraus – žala Jūsų sveikatai ir dažniausiai sotumas, kuris nebus ilgai jaučiamas.

Tinkamų patiekalų pasirinkimas

Kad ir kokie bus Jūsų suvalgomi kiekiai – visada labai svarbu, kad būtų pasirinkti tokie maisto gaminiai, kurie yra naudingi Jūsų kūnui. Tikrai ne kiekvienas pats moka susidaryti meniu. Tokiu atveju visada geriausia tartis su specialistu. Jus padės suprasti – kokie kiekiai reikalingi Jūsų kūnui ir tuo pačiu kokį maistą valgyti, kad naudos būtų kuo daugiau.

Svarbiausia yra stengtis keisti savo gyvenimą ir tuo pačiu daryti jį sveikesniu. Tokiu atveju galėsite būti ramus, kad Jūsų skrandis ne tik nebus ištampytas, tačiau ir apskritai jausitės gerai. Tai turėtų būti kiekvieno žmogaus prioritetas. Ir dažnai gera savijauta prasideda nuo tinkamos mitybos.