Audiniai internetu pataria – ką Jūs privalote žinoti apie Vilnos audinius ir jų priežiūrą

audinys

Ar ir Jums žodis Vilna asocijuojasi su šiluma? Ne veltui vilnoniai audiniai jau nuo senų laikų yra vertinami ir drabužių siuvimui, skirtų tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Natūralaus pluošto vilnos audiniai internetu yra puikiai žinomi dėl savo išskirtinių savybių. Vilna – tai yra 100 procentų natūralus pluoštas, kuris gaunamas iš gyvūnų kailių: avies, Alpakos, Merino, Kašmyro, Angoros. Tai yra vienos populiariausių ir labiausiai vertinamų vilnos rūšių pasaulyje. Žinoma, vilnos pluoštas gali skirtis savo tankumu, šiurkštumu, išvaizda ir panašiai, tačiau savybės – panašios: tai šilumos sulaikymas, šalčio nepraleidimas. Vilnos audinys yra praktiškas – įdomu tai, kad ji yra net septynis kartus atsparesnė dėvėjimui nei medvilnė ir net dešimt kartų nei šilkas. Šis audinys beveik nesiglamžo, yra neteplus, o tinkamai prižiūrimas – ilgaamžis. Vilnonis audinys rūbams yra naudojamas plačiai nuo apatinių rūbų vaikams ir suaugusiems, suknelių, paltų, kelnių ar net klasikinių kostiumėlių bei kostiumų vyrams. Rūbai, pagaminti iš šio audinio yra labai mėgstami rudenį, žiemą. Tai puikiai suprantama, nes vilna – nealergizuoja odos, atrodo puikiai, sulaiko šilumą.

Žinoma, jie reikalauja ir ypatingo dėmesio jų priežiūrai. Reikia atkreipti dėmesį, kad vilnos priežiūra – nelengvas iššūkis. Ją rekomenduojama skalbti rankomis, o jei skalbiate naudojant skalbimo mašiną – būtina rinktis vilnai skirtą programą ir naudoti tik šiam pluoštui skirtas skalbimo priemones. Išskalbus vilną – nerekomanduojama jos smarkiai gręžti, nes audinys gali išsitampyti ar susitraukti. Netinkamai prižiūrimas Vilnos pluošto rūbas gali Jums pateikti nemalonių staigmenų ir būti negrįžtamai sugadintas. Vilnos rūbai yra linkę trauktis, todėl įdėję į džiovyklę, iš jos ištrauksite keliais dydžiais mažesnį ir neatpažįstamai susivėlusį rūbą.

Pasirinkę vilnos audinį rūbui – galite būti ramūs – būsite apgaubti šiluma net šalčiausią žiemos dieną. Vilnonių audinių pasirinkimas labai platus – galite išsirinkti spalvą, audinio minkštumą, pagal tai, kokį rūbą ruošiatės siūti. Audiniai internetu yra tai, ko jūs ieškote.