Ar verta parduoti automobilį užsienyje?

Jei norite parduoti automobilį, galbūt svarstote, kokia yra geriausia vieta tai padaryti. Viena vertus, pardavimas į užsienį, skelbimo įkėlimas užsienio rinkai suteikia galimybę pasiekti didelę auditoriją, įskaitant potencialius pirkėjus visoje Europoje ir svetur. Kita vertus, kai kurie žmonės jaučiasi patogiau parduodami Lietuvoje, ypač jei nerimauja dėl to, kad automobilį reikės gabenti didelius atstumus.

Nesvarbu, kurį kelią pasirinksite, reikia atsižvelgti į privalumus ir trūkumus. Parduoti Lietuvoje gali būti patogiau ir pirkėjui, ir pardavėjui. Tuo tarpu pardavimas užsienyje susijęs su tam tikra rizika, tačiau taip pat įmanoma imtis saugumo priemonių, kurios apsaugo abi sandorio šalis.

Jei nuspręsite automobilį parduoti Lietuvoje, galite rinktis tarp automobilių supirkėjų (visus juos rasite https://visisupirkejai.lt) arba kurį nors iš didžiųjų automobilių skelbimų įmonių. Pasirinkus automobilio pardavimą užsienyje, didžiausią auditoriją pasieksite tada, kai žinosite, kokias svetaines naudoti. Štai keletas geriausių svetainių, kuriose galima parduoti automobilį internetu.

Craigslist

Jei ieškote greito ir paprasto būdo parduoti automobilį, Craigslist yra geras pasirinkimas. Skelbimą svetainėje galite sukurti vos per kelias minutes ir už tai nereikia mokėti. Vienas iš pardavimo Craigslist trūkumų yra tas, kad greičiausiai pasieksite tik vienos šalies pirkėjus. Tačiau jei nesijaudinate dėl automobilio siuntimo, tai gali būti greitas ir paprastas pardavimo būdas.

eBay Motors

Jei norite pasiekti platesnę potencialių pirkėjų auditoriją, eBay Motors yra geras pasirinkimas. Svetainėje galite sukurti savo automobilio skelbimą ir už tai nereikia mokėti. Vienas iš pardavimo eBay trūkumų yra tas, kad, jei automobilis bus parduotas, greičiausiai turėsite sumokėti komisinį mokestį. Tačiau jei esate pasirengę išsiųsti savo automobilį, tai gali būti geras būdas pasiekti platesnę pirkėjų auditoriją.

CarGurus

CarGurus yra populiari automobilių pirkimo ir pardavimo svetainė. Kaip ir prieš tai aptartu atveju, skelbimo talpinimas yra nemokamas, tačiau jums gali reikėti susimokėti platformai už sėkmingą automobilio pardavimą.

Tai tik kelios iš daugelio svetainių, kuriose galite parduoti automobilį internetu užsieniečiui. Jei nesate tikri, kuri svetainė jums tinka, apsvarstykite savo pardavimo tikslus ir auditoriją, kurią norite pasiekti. Atsižvelgdami į šiuos veiksnius, galite pasirinkti geriausią svetainę automobiliui parduoti.

Bet jei pasirinksite parduoti automobilį Lietuvoje, tuomet galite rinktis tarp automobilių supirkimo ir lietuviškų skelbimų alternatyvų.

Kad ir kokį būdą pasirinktumėte, būtinai pasidomėkite kokios yra pardavimo sąlygos. Automobilio pardavimas yra svarbus sprendimas, tačiau turėdami tinkamą platformą galite tai padaryti saugiai ir sėkmingai, net jei pasirinksite nerti į neištyrinėtus vandens ir automobilį parduoti užsieniečiui.