Tinkama lauko baldų priežiūra

Natūralu, kad lauke esantys visi daiktai, baldai ar kiti rakandai prašosi daugiau priežiūros, nei tie, kurie yra uždaroje erdvėje. Kadangi lauke yra skirtingos oro sąlygos, todėl verta žinoti tam tikrus niuansus, kurie padės tinkamai prižiūrėti baldus. Kadangi jau vasaros sezonas prasidėjo, natūralu, kad lauke praleidžiame daugiau laiko, todėl ir šiame straipsnyje norime papasakoti daugiau, kaip tinkamai prižiūrėti lauko baldus, kad jie būtų kaip įmanoma ilgiau nauji ir nepažeisti.

Didesnė priežiūra žiemos metu

Nors vasaros sezonu lauko baldai yra naudojami dažniau, tačiau žiemos sezonu jais reikia pasirūpinti labiau, nes toks oras ne visiems baldams gali būti tinkamas. Kadangi lauko baldai žiemos metu nėra naudojami, tad geriausias variantas, kurį galima padaryti, tai juos išnešti į sausą ir uždarą erdvę, kad ten prastovėtų, kol Lietuvoje pasirodys vėl geri orai. Būtent tokios sąlygos šaltuoju metų laiku gali būti tinkamiausios norint tinkamai juos išsaugoti.

Reikia saugoti nuo įvairių išorinių veiksnių

Jeigu vasaros metu jūsų baldai yra po atviru dangumi, tai kartas nuo karto juos reikėtų pasaugoti nuo įvairių veiksnių:

  • Nors vasariškas lietus yra šiltas, tačiau ilgainiui jis gali pakenkti. Tad jeigu yra galimybė, kai lietus lyja juos apdenkite neperšlampamu uždangalu. Jeigu tokio neturite, tuomet bent jau nuimkite minkštąsias dalis, kad jos nesušlaptų;
  • Tačiau ne vien tik lietus vasaros sezonu gali kenkti lauko baldams. Kai kam gali pasirodyti keista, tačiau ir saulė jiems gali daryti neigiamą įtaką. Tad jeigu norite, kad saulės spinduliai lauko baldams nepakenktų, juos reikėtų impregnuoti ir taip išorinis sluoksnis apsaugos nuo spindulių. Aišku, ką tik nusipirkus jų nereikia impregnuoti, bet po kelerių metų rekomenduojama tai padaryti.

Niekada nepamirškite laikytis rekomendacijų

Kadangi lauko baldai gali būti labai skirtingi, tai kas tinka vieniems, nebūtinai gali tikti kitiems, tad jeigu norite kad nusipirkti baldai internetu tarnautų kaip įmanoma ilgesnį laiką, laikykitės rekomendacijų, kurios yra nurodytos. Kartais net nesusimąstome, kad tam tikri paprasti veiksmai gali padėti juos išlaikyti žymiai ilgiau naujesnius ir taip prailginti jų tarnavimo laiką. Jeigu prie nusipirktų baldų tokių rekomendacijų nėra, visada informacijos galima susirasti internete. Tik aišku, labai svarbu atsižvelgti į tai, kokius baldus nusipirkote, kad nepadarytumėte klaidos ir jiems nepakenktumėte ar kitaip nepažeistumėte.