Plaukų priauginimas – kas tai yra, bei ka vertą žinoti?

 

 Plaukų priauginimas – Dirbtinių ar naturalių plaukų sruogų pritvirtinimas prie Jūsų plaukų. Procedūros rezultatas- nuostabūs ilgesni, bei tankesni plaukai, išvaiždos pokytis, bei šypsena iki dangaus. Labai nualintiems ir silpniems plaukams, plaukų priauginimas ar priklijavimas yra tikras išsigelbėjimas.

Kokie yra plaukų priauginimo būdai?

Priauginimami plaukai būna įvairiausio ilgio, storio ir spalvų. Be to, juos galima dažyti, tad be problemų galėsite pakeisti atspalvį ar net spalvą. Norint tiksliai nustatyti kokios būtent jums procedūros reikėtų, tikėtina jog teks susitarti konsultacijai su meistru, nes tik profesionalas gali nustatyti tikslią spalvą, sruogelių kiekį, bei metoda kuriuo butų atliekama procedūra, bet kad būtų šioks toks aiškumas ko galima tikėtis, trumpai aptarsime 4 populiariausius ir geriausius plaukų priauginimo būdus.

  • Plaukų priauginimas žiedeliais
  • Plaukų priauginimas keratino kapsulėmis
  • Plaukų priauginimas combline(plaukas į plaukas)
  • Plaukų priauginimas juostomis

Kiek laiko trunka procedūra?

Vidutiniškai plaukų priauginimas trunka apie 1,5-2,5 valandos.

Vidutiniškai plaukų korekcija trunka apie 1,5-2,5 valandos.

Vidutiniškai Nuėmimas trunka apie 30-60 min.

Procedūros trukmė yra invidualus dalykas tai priklauso nuo to kokia prodecūra bus atliekama ir nuo esamos kliento situacijos. Jei yra probleminių vietų atitinkamai laiko reikės skirti daugiau, kad darbas būtų atliktas nepriekaištingai. Įtakos taip pat turi ir sruogų skaičius, bei metodas kuriuo yra  priauginami plaukai.

Ar galimas plaukų priauginimas ploniems, retiems, ar po medicininio gydimo pažeistiems plaukams?

Dauguma merginų ir moterų ateina gelbėti labai nualintus ir silpnus plaukus, tad joms plaukų priauginimas ar priklijavimas yra tikras išsigelbėjimas. Juk moteriai vešlūs plaukai – labai svarbi stiliaus detalė, suteikianti moteriškumo, todėl po procedūros moterys tiesiog pražysta.

Tokiais atvėjais yra naudojamos mikro arba nano sruogelės kurios yra žymiai mažesnės nei įprastai, kad būtų galima užpildyti problemines vietas ir padaryti taip jog plaukai būtų tankus ir ilgi. Tai atitinkamai užima daugiau laiko ir reikalauja šiek tiek daugiau išlaidų, tačiau procedūrą atlikus  pas kvalifikuotą specialistą rezultatai bus stulbinantys.

Moterims kurioms slenka plaukai, visu pirma rekomenduojama sužinoti priežastį dėl kurios yra ši problema, taip pat ar plaukų slinkimas nėra per didelisAtliekant  priaugintų plaukų korekciją iškris nemažai Jūsų pačios plaukų, jei slinko kasdien, o taip yra todėl, kad kapsulės ar žiedeliai sulaiko plaukus ir jie nekrenta. Tad apsilankius po 2-3 mėnesių, nuėmus dirbtinius plaukus kartu nukris ir išslinkę.

Dažnai klaidingai manoma, kad tai galėjo nutikti dėl priaugintų plaukų.

Kaip pasiruošti prieš atvykstant pas meistrą procedūrai?

Pats plaukų priauginimas nereikalauja specialaus pasiruošimo, tačiau reikėtu žinoti keletą dalykų:

Bent savaitę prieš procedūrą nedažyti plaukų, ar kitaip nedirginti peroksido turinčiais produktais.

Procedūros dieną, išsiplovus galvą 2 KARTUS , negalima plaukų rišti. Plaukai turi buti palaidi.

Prieš procedūrą negalima naudoti jokių tepaliuku, kremuku, kaukyčiu, balzamu ir panašiai, visiškai nieko, nes kitaip plaukas bus slidus, o tai gali sukelti problemu artimoje ateityje po procedūros.