Nagų dailė: kaip ją tinkamai pasidaryti pačioms?

Tikriausiai niekas negali ginčytis, kad tvarkingi nagai daug ką pasako apie žmogų. Todėl tvarkingi nagai yra privalomi. Bet dažniausiai moterys nori išsiskirti ir nagus gražina įvairiomis spalvomis, blizgučiais, užrašais ir panašiai. Norint atlikti tinkamą nagų dailę, reikia turėti ne vieną priemonę ir tikrai nemažai sugebėjimų, kad visas galutinis variantas būtų stulbinantis. Tad ko reikia, kad nagų dailė būtų iš tiesų stulbinanti, papasakosime šiame straipsnyje.

Ką reikia turėti norint atlikti nagų dailę?

Atliekant nagų dailę namuose reikia nemažai pasiruošti. Nes kelių nagų lakų ir akmenėlių ar tam tikrų raštų nepakaks. Kad atliktas manikiūras iš tiesų atrodytų gražiai, pirmiausia reikėtų susitvarkyti pačius nagus. Taigi norint juos susitvarkyti reikia turėti nemažai įrankių. Kai nagai yra sutvarkyti, galima pradėti darbo meniškąją dalį. Visam darbui prireiks bazinio lako, kuris apsaugos patį nagą nuo įvairių medžiagų, kurios yra nagų lake, vėliau atitinkamai nagų lako su pasirinkta spalva ar netgi kelių, tai priklauso nuo jūsų pasirinkimo, taip pat gali prireikti įvairių akmenukų, blizgučių ir kitų panašių dalykų, kurie bus klijuojami ant nago. Kad juos patogiai paimti, reikia specialių įrankių, kad nesunkiai būtų galima atskirti vienas nuo kito. Jeigu bus norima ant nago piešti, taip pat bus reikalingas specialus pagaliukas ar labai plonas šepetėlis. Ir viską užbaigti reikalingas viršutinis apsauginis sluoksnis. Kad džiūvimas būtų greitesnis, rekomenduojama turėti specialią lempą.

 

Kaip atliekama nagų dailė?

Kaip ir minėjome anksčiau, pirmiausia reikia pradėti nuo nagų tvarkymo. Tai yra pašalinti nereikalingas odeles, padaryti norimą nagų formą. Jeigu prieš tai nagai jau buvo nulakuoti, labai svarbu kruopščiai jį pašalinti. Kai nagai jau yra sutvarkyti, reikia tepti ploną bazinį sluoksnį, kuris duos apsauginę funkciją. Svarbu, kad jis gerai išdžiūtų ir tuomet reikėtų pradėti atlikti nagų dailę, jums pasirinktu būdu. Ją atlikus, labai svarbu, kad visos priemonės tinkamai išdžiūtų, o tada galima tepti viršutinį apsauginį sluoksnį, kuris leis nagų lakui ilgiau išlikti sveikam, nesuskilinėti.

 

Jeigu vis dėl to nusprendėte, kad pasidaryti nagų dailę skirta ne jums

Gaila, tačiau ne visi esame apdovanoti vienodais įgūdžiais, kas vieniems gaunasi labai lengvai, kitiems gali būti iš tiesų sudėtinga. Tas pats yra ir su nagų daile. Tad jei matote, kad jau pradėjus darbą viskas gaunasi ne taip kaip norite, kad nereikėtų daugiau nervintis, gaišti laiko ir viską pradėti iš naujo, verta pagalvoti apie profesionalę nagų meistrę, kuri gali įgyvendinti beveik visas jūsų idėjas. Todėl vietoj to, kad pusę dienos bandysite atlikti kelių nagų papuošimus, ji per kelias valandas galės ne tik sutvarkyti ir paruošti nagus, bet ir padaryti gražų manikiūrą. Be to, lankantis pas specialistes būsite tikri, kad ten naudojamos visos priemonės yra geriausios kokybės, todėl nereikės baimintis, kad jos pakenks nagams.