Kokio galingumo valties variklį pasirinkti?

 

Saulėlydis, šiltas ir malonus oras, o Jūs palengva linguojate valtyje… Vis dažniau populiarėjant pramogoms ir laisvalaikiui ore, žmonės renkasi įrangą pasiplaukiojimui vandenyje. Valtis – neatsiejamas ežero ar kito vandens telkinio atributas. Su ja malonu ne tik paplaukioti, tačiau ir išplaukti į žvejybą. Sėdėti vidurį ežero, mėgaujatės tyla ir ramybe, ir žinoma kokybiška valtimi. Valtį galima irkluoti irklais, na bet jei Jums norisi greičiau, galima pasirinkti valtį su varikliu. Na, o kokie būna valčių varikliai?

1.Elektriniai varikliai – jie skirti jachtoms, kateriams, pripučiamoms valtims. Šie varikliai būna: kompaktiški, įvairaus galingumo ir svarbiausia ilgaamžiški ir ne taršūs aplinkai. Jie nėra tokie galingi kaip benzininiai varikliai, tačiau jei Jūsų poreikis nėra lenktynės ar kažkas daugiau nei tiesiog pasiplaukiojimas ar nuplaukimas į žvejybos vietą, tai Jums nelabai ir reikia galingesnio variklio. Elektriniai varikliai pakraunami, tai tiesiog pasikrovę jo bateriją, galite sau drąsiai leistis į mini žygį vandeniu. Užkietėjusiems žvejams siūloma rinktis šį variklio tipą, nes jis yra tylesnis, todėl mažiau išbaido žuvis iš Jūsų žvejybos plotų.

2.Benzininis variklis – galingas variklis, jų galios būna įvairios, taigi pasitarę su specialistais išsirinksite sau tinkamiausią (didžiausia galia siekia 30AG, o mažiausia – 20AG.) Juos dažnai naudoja gelbėtojų valtims, sportinei valčių veiklai ar tiesiog rekreacinei veiklai. Šiuos variklius nuo seno naudojo žmonės norėdami išvystyti savo valčių greitį, tačiau jiems reikia kuro, kad jie plauktų, taigi visada turite pasirūpinti kuro atsargomis.

Parinkimas didelis, tik Jūs pirmiausiai turite apsispręsti ko Jums reikia, ir koks Jūsų poreikis valčiai. Na, o apsisprendę kreipkitės į šis įmonės paslaugas teikiančius konsultantus, kurie Jums padės išsirinkti patį tinkamiausią variantą.