Kaip pasiskolinti automobiliui geromis sąlygomis?

Kaip pasiskolinti automobiliui geromis sąlygomis?

Ieškote naujo automobilio? Kitas žingsnis – nuspręsti, kaip finansuosite savo naują transporto priemonę. Jei neturite pinigų iš karto nusipirkti automobilio, automobilio finansavimas gali padaryti naujo automobilio kainą labiau prieinamą, paskirstydamas sumą į mėnesines įmokas. Yra įvairių automobilių finansavimo rūšių, kurios suteikia galimybę pasiskolinti pinigų, reikalingų naujam ar naudotam automobiliui, elektriniam, hibridiniam ar tradiciniu kuru degančiam automobiliui įsigyti, arba, jei norite, galite jį išsinuomoti prieš nusprendžiant jį įsigyti.

Spręsdami, ar finansuoti savo automobilį asmenine paskola ar automobilio finansavimu, turėsite įvertinti finansavimo rūšies įperkamumą bei visas sąlygas, kurios gali būti susijusios su skirtingų tipų paskolomis ar sutartimis. Pagalvokite, kiek galite sau leisti pasiskolinti, kiek laiko norite automobilio ir kaip ketinate juo naudotis. Šie veiksniai turėtų padėti apsispręsti, koks jūsų poreikius atitinkantis automobilio finansavimo variantas.

Jei norite mokėti mažesnes mėnesines įmokas, galbūt pirmenybę teiksite PCP, o jei norite turėti automobilį pasibaigus sandoriui, jums geriausiai tiktų pirkimo išsimokėtinai planas. Kitas pasirinkimas gali būti asmeninė nuomos sutartis arba lizingas.

Jei praeityje jums sunkiai sekėsi grąžinti mokesčius arba neturite kredito istorijos, gali kilti klausimas, ar galite gauti automobilio finansavimą su blogu kreditu. Jūsų kredito balas yra svarbus veiksnys, į kurį atsižvelgia skolintojai, kai norite pasiimti paskolą automobiliui. Paprastais žodžiais tariant, kuo geresnė jūsų finansinė istorija, tuo mažesnės palūkanų normos turėsite prieigą. Jei turite blogą kreditą, vis tiek galite finansuoti automobilį. Dirbame su automobilių finansavimo specialistais dėl blogo kredito ir galbūt galėsime jums pasiūlyti tinkamą paskolą automobiliui.

Kiek jums kainuos jūsų naujas automobilis, priklausys nuo jūsų pasirinkto automobilio finansavimo tipo, už kiek laiko jį grąžinsite ir nuo pridėtų palūkanų. Naudodami PCP, jei nuspręsite pasilikti automobilį pasibaigus sandoriui, turėsite sumokėti galutinį mokėjimą. Nors PCP siūlo mažesnes mėnesines įmokas, ilgainiui jis gali būti brangesnis, nes greičiausiai mokėsite daugiau palūkanų nei už HP sandorį. Norint pasiimti automobilį geromis sąlygomis, galite pasiskambinti į įmonę ir paprašyti pateikti pasiūlymą.