Kaip išsirinkti tinkamus pramoninius vartus?

Suprasti, kokio tipo prieigos kontrolės saugos sprendimas reikalingas jūsų pramoninei patalpai ar teritorijai, dažnai gali būti sudėtingas, ypač mažai arba visai nesuvokiant įvairių pranašumų, kuriuos gali suteikti prieigos kontrolės saugumas. Galima rinktis iš tokių prieigos kontrolės sistemų kaip pakeliamasis užtvaras, varstomi ar stumdomi vartai, aukščio ribotuvai, turniketai, pėsčiųjų vartai, apsaugos stulpeliai ir kt.

Daugumoje pramoninių patalpų reikia kontroliuoti eismo srautus, ypač valdant didelio transporto, pavyzdžiui, sunkvežimių, srautą automobilių stovėjimo aikštelėse ir kituose įvažiavimo taškuose. Be to, dėl didelio vertingų prekių kiekio, kuris dažnai būna pramonės vietose, ypač transporto sandėliuose, vagystės gali būti didžiulė problema. Teisingai įrengus ir prižiūrėjus pramoninius apsauginius vartus ir užtvaras, patekimas į jūsų patalpas yra apribotas.

Pramoniniai vartai ir užtvarai yra pagaminti iš tvirto plieno su pramoniniais tvirtinimais, todėl yra tvirti, patvarūs ir itin saugūs, sukurti taip, kad atlaikytų intensyvų eismo srautą ir veiktų net pačiomis atšiauriausiomis oro sąlygomis. Be to, jūsų patalpose įdiegę prieigos kontrolės apsaugos sprendimus, galite gauti daug papildomų privalumų:

Geresnis eismo srautas – į pramonines patalpas dažnai visą dieną nuolat įvažiuoja ir išvažiuoja kelios transporto priemonės, todėl labai svarbu užtikrinti, kad eismas galėtų greitai ir efektyviai patekti į jūsų automobilių stovėjimo aikštelę ir iš jos išvažiuoti.

Apsaugokite žmones – vienas iš pagrindinių stulpų ir kelių blokatorių bei apsauginių užtvarų pranašumų yra tai, kad jie sulėtina eismą, ypač didelių transporto priemonių judėjimą, o tai būtina siekiant užtikrinti darbuotojų saugumą.

Apsaugokite nuo neteisėto patekimo – su tinkamai įdiegtomis ir prižiūrimomis įeigos kontrolės sistemomis be leidimo patekti į jūsų pramonines patalpas bus žymiai sunkiau, todėl sumažės vagystės ar vandalizmo rizika.

Pramoninių vartų dydis ir spalva yra visiškai pritaikomi, todėl galite išsirinkti pagal visiškai individualų užsakymą, kad užtikrintumėte, jog jūsų apsaugos sprendimai būtų pagaminti taip, kad atitiktų tikslius jūsų reikalavimus ir estetinį vaizdą. Vartus galite pritaikyti prie teritorijoje jau esamų pastatų dizaino.

Daugiau informacijos rasite paspaudę ant nuorodos: https://www.kiemoprojektai.lt/lt/vartai/pramoniniai-vartai.htm