Kaip išsirinkti iš daugybės skirtingų serumų?

 

Serumai veidui jau seniai buvo vienareikšmiško japonų moterų požiūrio į odos priežiūrą dalis, tačiau pastaraisiais metais šių darbščių odos priežiūros stebuklų manija pasklido grožio entuziastams visur. Serumai tapo svarbia odos priežiūros rutinos dalimi. Galbūt naudojate serumus savo odai, visiškai neįsivaizduodami jo turinio. Visi žinome, kad jie tinka odai ir rodo greitus rezultatus. Taip pat yra daug serumų, todėl sunku pasirinkti ar apsiriboti tik vienu. Turime įvairių odos priežiūros problemų, dėl kurių reikia kelių serumų, tačiau sunku išsiaiškinti, kaip ir kada juos tepti ant veido.

Lengvuose ir efektyviuose serumuose yra stiprus tikslinių veikliųjų medžiagų mišinys, sukurtas konkrečiam tikslui, sako veido plastikos chirurgė Kay Durairaj. „Jie puikiai tinka visiems, kurie nori greito ir lengvo produkto, kuris greitai įsigeria į odą, turi didelę sudedamųjų dalių koncentraciją ir nėra riebus“, – priduria ji.

Atsižvelgiant į plačią serumo procedūrų įvairovę ir į tai, kad yra serumo beveik kiekvienai jūsų odos problemai, atrodo, kad būtų meškos paslauga pasirinkti tik vieną. Laimei, taip neturi būti. Tačiau svarbu suprasti, kaip pasirinkti serumus ir aliejus, kad iš jų gautumėte kuo daugiau naudos.

Yra įvairių tipų serumų, skirtų tokioms problemoms kaip senėjimo požymiai, džiūvimas, dėmės ir kt. Priklausomai nuo serumo veikliosios medžiagos, galite pasirinkti tuos, kurių jums reikia.

  1. Sausa oda: galite pasirinkti serumą su vitaminu E, hialurono rūgštimi ir glikono rūgštimi.
  2. Spuogų problemos: rinkitės serumą su salicilo rūgštimi ir vitaminu C, kuris padeda atkurti odą ir sumažinti žalą.
  3. Senėjimą stabdantis: serumai su retinoliu ir antioksidantais tinka pašalinti visus senėjimo požymius, pavyzdžiui, raukšles, raukšles ir kt.
  4. Šviesiai odai: vėlgi, antioksidantai ir ferulo rūgštis gali kovoti su laisvaisiais radikalais, todėl oda atrodo šviesesnė.

Nesirinkite produktų, kuriuose yra cheminių medžiagų ir alergiškų ingredientų. Juk norisi, kad tavo oda pagerėtų.

Serumai puikiai tinka visų tipų odai ir bet kokio amžiaus žmonėms. Jie gali nunešti veikliąsias medžiagas į gilesnius odos sluoksnius ir duoti greitesnių rezultatų.