Kada reikalinga pagalba kelyje?

Kelyje gali atsitikti bet kas. Kalbame ne tik apie pasibaigusį kurą, bet ir pradurtą padangą arba tiesiog nebeužsivedantį variklį. Ką daryti tokiu atveju? Žinoma, turbūt iš karto į galvą atėjo mintis skambinti artimiesiems. Tačiau artimieji ne visada yra šalia ir tuo labiau ne kiekvieną minutę gali atlėkti į pagalbą. Dėl to kartais tenka ieškoti pagalbos kitur. Pagalba kelyje neretai būna reikalinga skubiai, todėl kiekvienas turėtų turėti telefone autoserviso numerį, kuris teikia skubią pagalbą kelyje. Jų dėka galėsite ne tik sulaukti pagalbos, bet ir saugiai nuvažiuoti į norimą vietą.

Ar pagalba teikiama naktimis ir savaitgaliais?

Nelaimė kelyje gali atsitikti bet kada. Net ir važiuojant ant kokybiško asfalto, padangos gali būti pradurtos. Užtenka vieno nedidelio stiklo ar aštraus akmens, jog padanga būtų pradurta. Tuomet reikia pagalbos. Gera žinia tai, jog pagalba kelyje yra teikiama visą parą. Žinoma, ne kiekvienas autoservisas jums tai pasiūlys, todėl būkite atidūs, kai rinksitės. Geriausia įmonę rasti iš anksto, jog bet kada galėtumėte susisiekti. Vieną jų rasite nuoroda https://ratumontavimas.lt/paslaugos/pagalba-kelyje Juk kelyje ne visada turėsite internetą. Na, tiesą pasakius ne visada rasite ir ryšį. Tokiu atveju geriausias sprendimas šiek tiek pasivaikščioti, jog telefonas pagautų ryšį ir galėtumėte iškviesti pagalbą.

Ar pagalba kelyje nemokama?

Nesvarbu, kaip labai norėtumėte gauti nemokamos pagalbos, vargu, ar jos sulauksite viduryje kelio. Sustabdyti automobilį, kurio vairuotojas būtų linkęs padėti yra labai sudėtinga, todėl greičiausiai jums reikės susisiekti su autoservisu, kuris teiktų skubią pagalbą kelyje. Neretai tokie autoservisai ne tik gali pakeisti padangą, bet ir atlikti kitas paslaugas. Beje, kaip ir minėjome, jie dirbą visą parą, todėl pagalbos sulauksite bet kada. Stabdyti automobilius kelyje ir prašyti pagalbos yra ne tik neverta, nes vargu, ar kas galės padėti, bet ir rizikinga. Rizikuojate būti apvogti ir nuskriausti. Dėl to verčiau iš karto iškvieskite skubią pagalbą kelyje ir saugiai būkite automobilyje, kol jie atvyks.