Idėjos, kurios padės lavinti šuns gebėjimus

Jeigu nusprendėte augintinį šunį – tokiu atveju reikia suprasti, kad svarbu jam skirti kuo daugiau laiko. Tik tokiu atveju jis bus ne tik žaismingas, tačiau ir laimingas. Išties, pirmasis žingsnis yra interaktyvūs žaislai šunims, tačiau greta jų reikia nepamiršti ir kitų smulkmenų, kurios garantuoja, kad Jūsų šuo visada bus užimtas ir nenuobodžiaus.

Pateiksime kelias idėjas, kurios padės jums užmegzti kur kas glaudesnį ryšį su savo šunimi.

  • Lavinamieji žaislai šunims.

Interaktyvūs bei lavinamieji žaislai suteikia galimybę Jūsų šuniui lavinti savo gebėjimus ir tuo pačiu bandyti išmokti naujų dalykų. Reikia suprasti, kad protinis lavinimas dažniausiai alina ir fiziškai, tad tai yra puiki pagalba tokiu atveju, kai žmogus konkrečią dieną negali daug laiko skirti ėjimui. Tokiu atveju siūlome žaisti kartu su šunimi įvairius lavinančius žaidimus. Žinoma, galima įsigyti tokius, kurie skirti žaidimui vienam, pačiam šuniui. Tai daugelių atvejų dar patogiau, kadangi šeimininkas pats neturi užsiimti.

  • Komandų mokymas.

Lygiai taip pat Jūsų šuniui labai patinka ir tai, kai su juo bendraujate ir tuo pačiu mokotės naujus dalykus. Tikrai ne visi šunys yra imlūs komandoms. Kai kuriems užtenka kelių paprastų ir norisi jas kartoti dar ir dar kartą.  Svarbiausia yra bandyti suprasti savo šunį ir tuo pačiu mokyti jį tokių dalykų, kurie jam labiausiai patinka ir tuo pačiu kurie jam kelia tik geriausias emocijas.

  • Daugiau fizinio aktyvumo.

Galiausiai, net ir prie šuns protinių gebėjimų labai prisideda fizinis aktyvumas, kuriam reikia skirti kasdien bent jau po porą valandų. Tuomet Jūsų šuo bus sveikas, laimingas ir tuo pačiu iškrautas, tad galėsite būti ramus dėl to, kad namuose jis tikrai neprikrės jokių aibių.

Kuo daugiau dėmesio bei laiko gyvūnui skirskite – tuo ramesnis galite būti, kad jis bus laimingas ir tuo pačiu sveikas. Juk kai šuo turi per mažai veiklos, deja, jis nuobodžiauja, o to rezultatas yra įvairios psichologinės ligos, kuriomis šunys tikrai serga.

Rekomenduojame apsilankyti DogDream.lt internetinėje parduotuvėje, čia rasite daug įdėjų.