Tai privalu žinoti renkantis naują šaldytuvą

Nors šaldytuvas yra ilgaamžis, tačiau anksčiau ar vėliau jį keisti vis tiek reikia. Kadangi toks įrenginys yra naudojamas dažnai, todėl jis turi būti patogus visiems šeimos nariams. Tad jeigu ir jūs šiuo metu jau galvojate, kad pats metas pasikeisti šaldytuvą, šis straipsnis gali būti naudingas, nes jame pateiksime daug naudingos informacijos, į ką svarbu atkreipti dėmesį, jeigu norite išsirinkti tinkamą šaldytuvą jūsų namams.

Dviduris ar vienaduris

Tikriausiai labiausiai matomas skirtumas, pasižiūrėjus į šaldytuvo išvaizdą galime matyti, tai jis yra su vienomis durimis ar su keliomis. Atkreipiant dėmesį į tokį kriterijų, pasirinkimas yra pakankamai individualus, todėl reikia atsižvelgti į savo poreikius. Dviduriai šaldytuvai turi panašiai vietos tiek kalbant apie kamerą, tiek apie šaldytuvo skyrių. Tad jeigu maisto produktų panašiai yra vienodai, tuomet toks variantas gali būti tinkamas. Jeigu įprastų maisto produktų yra daugiau, o šaldymo kameroje laikote vos kelis produktus, tuomet galite pasirinkti šaldytuvą su vienomis durimis, nes ten dažniausiai yra didesnis skyrius laikyti kasdieniams produktams.

Įmontuojamas ar individualus

Tai vėl yra pakankamai individualu ir pasirenkant tiek vieną, tiek kitą variantą turėsite gerą sprendimą. Jeigu jau virtuvė yra įrengta ir šiuo metu reikia tik šaldytuvo, kuris individualiai stovėjo iki šiol, tuomet kur kas paprastesnis ir pigesnis variantas yra pasirinkti panašų. Nes tada jį tiesiog reikės pastatyti į buvusio šaldytuvo vietą. O jeigu dabar kuriate naują virtuvės dizainą, renkatės naujus baldus, tada galite pagalvoti ir apie įmontuojamą, ypač, jeigu virtuvėje mėgstate, kad viskas atrodytų vientisą, vienodą ir daiktų atrodytų kaip įmanoma mažiau.

Didesnis ar mažesnis

Vėl kiekviena situacija gali būti individuali ir reikia atsižvelgti į save ir į savo poreikius. Jeigu esate didesnio ūgio, tai natūralu, kad ir šaldytuvai turėtų būti aukštesni, nes taip kur kas patogiau viską pasiekti, bet to ir didesni šaldytuvai turi kur kas daugiau vietos, o tai yra labai aktualu didesnėms šeimoms. Na, o jeigu esate mažesnio ūgio ir labai aukštame šaldytuve pačių aukščiausių lentynų nepasieksite, vadinasi, kur kas geresnis pasirinkimas bus pasirinkti mažesnio aukščio šaldytuvą. Taip kur kas patogiau bus matyti visus produktus ir viską pasiekti. Be to, verta dėmesį atkreipti ir į tai, kurioje vietoje yra kamera, nes ji gali būti ir šaldytuvo apačioje ir viršuje.