Prikelkite gražiausius prisiminimus antram gyvenimui

Prikelkite gražiausius prisiminimus antram gyvenimui

Gera akimirkomis vėl ir vėl grįžti į tuos laikus, kurie mums kelia geriausias emocijas. Prisiminti akimirkas ir tuo pačiu detales, kurios ir yra pačios svarbiausios, geriausia per nuotraukas bei video įrašus. Tiesa, labai svarbu, kad tiek vieni, tiek kiti būtų skaitmenizuoti, kadangi laikas bėga, juos veikia aplinkos dirgikliai, kurie galiausiai gali visiškai sugadinti šiuos daiktus, kurie padeda keliauti laiku.

Video kasečių įrašų skaitmeninimas

Video kasečių perrašymas, pirmiausia, labai džiugina tuo, kad šiuo metu galima antram gyvenimui prikelti labai įvairaus formato įrašus. Tai suteikia galimybę atgaivinti net ir labai senus. Tokius, kuriems net gali būti sunku rasti reikalingą įrangą, kad pavyktų juos peržiūrėti. Dažniausiai skaitmeninimui yra tinkamos šio tipo kasetės: VHS, VHS-C, Video-8, HI8, Digital8, MiniDV, microDV, HDV, DVcam. Tiesa, video skaitmeninimas galimas net ir tokiu atveju, kai turite kino juostą. Išties, galimybės yra labai plačios. Tik reikia susisiekti su specialistais, kurie įvertins Jūsų variantą ir pasiūlys savo galimybes. Daugiau informacijos rasite nuorodoje

Žiūrėti bus galima per bet kur

Specialisto pateiktas rezultatas yra įrašymas .mp4 formatu, kuris suteikia galimybę įrašus žiūrėti tiesiai per TV, žinoma, galima ir kompiuterį, galiausiai, telefoną, tad akimirkos, kurios jums patinka – gali būti visada su jumis, kad ir kur einate, kad ir ką veikiate.

Būtent plačios galimybės dažniausiai labai maloniai ir nuteikia, skatina pasinaudoti paslauga. Juk laikas bėga, o dažniausiai vaizdo kasetėse esančios akimirkos su laiku mums tampa tik svarbesnės, reikalingesnės, dažnai parodančios – ką išgyvenome ir tuo pačiu kaip mums pavyko pasiekti tai, kuo galima džiaugtis šiuo metu.

Ne tik vaizdo įrašai

Tai, kad galima skaitmenizuoti vaizdo įrašus daugelis jau žino. Tačiau kaip yra su nuotraukomis, kurios dažniausiai kelia ne ką mažiau gerų emocijų. O jos tikrai irgi gali būti perkeliamos į skaitmeninį pavidalą ir tuo pačiu per jas galima išgyventi gražiausias akimirkas vėl ir vėl. Visada geriausia surinkti visą medžiagą, kurią norisi perkelti į diską ir keliauti pas specialistus, kurie suteiks pilną paslaugų paketą pigiau.

Išsami informacija: www.videoaudioskaitmeninimas.lt.