Kiek kainuoja šilumos siurbliai oras-oras?

Renkantis šilumos siurblius vienas svarbiausių aspektų, kuriam yra skiriamas dėmesys – kaina. Tai yra normalu. Ypač šiuo metu, kai dažnai minima, kad ši inovatyvi įranga gali padėti Jums labai sumažinti išlaidas, kurios yra skirtos būsto apšildymui. Tuomet belieka sužinoti – kokią investiciją reikia skirti, kad rezultatas tikrai būtų geras.

Įsigyti inovatyvius šilumos siurblius siūlo Saulės broliai. O kiek verta mokėti, kad investicija tikrai atsipirktų bei būtų racionali?

Siūlomos subsidijos

Pirmiausia siūlome nepamiršti, kad yra labai daug įvairių galimybių, kurios leis tinkamą įrangą įsigyti pigiau. Viena tokių yra Lietuvos valstybės teikiamos subsidijos, kurios skatina žmones gyventi ekologiškiau. Galima susigrąžinti net iki 50 procentų įrangos sumos. Žinoma, yra tam tikri kriterijai, kuriuos reikia atitikti, tačiau šiuo metu jie gana liberalūs, tad esame tikri, kad rasite viską, ko reikia, kad būtų galima sumokėti mažiau, tačiau gauti patikimą įrangą.

Teikiamos akcijos

Taip pat siūlome nepamiršti, kad šiuo metu galima už įrangą sumokėti mažiau ir perkant jas su akcijomis. Svarbiausia, kad šilumos siurbliai oras vanduo kaina bus mažesnė, tačiau kokybė – tokia pat gera. Šiuo metu geriausia ir paprasčiausia pamatyti akcijas yra internete. Siūlome ir Jums sekti pasiūlymus, kurie atveria galimybes gauti tai, ko reikia. Belieka nepamiršti, kad perkant su akcijomis labai svarbu įrangą įsigyti iš tų, kurie ją siūlo legaliai ir tuo pačiu teikia garantijas.

Tai yra investicija, kuri padės Jums sutaupyti

Norime pasikartoti, kad šilumos siurbliai gali padėti sumažinti išlaidas, kurios yra skirtos būsto apšildymui.  Daugelis žmonių sutinka, kad jau geriau sumokėti kiek daugiau už pačią įrangą, tačiau vėliau džiaugtis kur kas pigesniais jos išlaikymo kaštais. Nors šiuo metu elektra kiek pabrango, tačiau lyginant su kitomis galimybėmis taip pat svarbu tai, kad tai vis tiek gali būti viena pigiausių opcijų. Ypač tokiu atveju, kai Jūsų namas tikrai labai gerai apšildytas.

Greta geros kainos, kurią galima gauti pasinaudojus galimybėmis, taip pat reikia nepamiršti, kad oras-oras siurbliai yra draugiški ne tik žmogaus piniginei, tačiau taip pat ir gamtai.