Ar verta pirkti naują butą Vilniuje?

Butų kainos Vilniuje sparčiai auga kiekvienais metais. Kol vieni laukia, kada kainos leisis žemyn, kiti skuba pirkti, kol kainos dar labiau neišaugo. Stebink šiandieninę padėtį, deja, bet kyla abejonės, ar kainos greitai leisis žemyn. Tad visi ieškantys ir norintys įsigyti butus turėtų daryti tai būtent dabar. Tačiau kyla klausimas, kokį butą pirkti?

Senos ar naujos statybos? Nauji butai Vilniuje šiek tiek brangesni, tačiau kur kas ekonomiškesni. Pradedant nuo to, jog jų energetinio naudingumo klasė kur kas aukštesnė, todėl butai taupūs ir nereikia taip brangiai mokėti už šildymą. Senos statybos butai turi daugybę trūkumą. Pirmoji ta, jog jie ne tik reikalauja remonto, bet ir daug išlaidų. Brangiai kainuoja ne tik viso namo renovacija, kurios kada nors vis tiek prireiks, bet ir laiptinės remontas, dažnai gendantys liftai, ką jau kalbėti apie žemą energetinio naudingumo klasę ir didelius mokesčius už šildymą. Reikia pastebėti ir tai, kad senos statybos namai dažnai verčia susidurti su pelėsiu. Tad galbūt pirkdami naują butą Vilniuje mokėsite brangiau, tačiau žiūrint iš ilgalaikės investicijos pusės, tikrai sutaupysite.

Kokios butų kainos Vilniuje šiuo metu?

Nauji butai Vilniuje kainuoja labai įvairiai, kadangi tai priklauso ne tik nuo to, kaip įrengtas butas, bet ir rajono. Neretai galima pastebėti, kad butai, esantys toliau nuo miesto centro, kainuoja kur kas pigiau, nei tie, kurie yra miesto centre. Visgi pasirinkti tokį butą ne visada naudinga, kadangi nepaisant to, kad kaina bus mažesnė, reikia įvertinti tai, kiek laiko reikės praleisti spūstyse ateityje. Tad jei norite, kad butas būtų ne tik nebrangus, bet ir patogi lokacija, rinkitės atidžiai ir apgalvokite visus galimus variantus.

Kaip gauti geresnes paskolos sąlygas?

Dažnai galima pastebėti, jog žmonės nesutaupo reikiamos sumos, tik pradinį įnašą. Likusią sumą gauna iš bando. Jei norite, kad bankas pasiūlytų geresnes sąlygas, neturėkite skolų, pasirūpinkite, kad kredito istorija būtų gera ir konsultuokitės su skirtingais bankais.