Valentino diena pats darbymetis verslininkams

Viso pasaulio įsimylėjėliai nekantriai laukia vasario 14-osios, kai aplinkui skraidys Amūro strėlės ir ore tvyros romantiška Valentino dienos nuotaika. Jau nuo vasario pradžios prekybininkai intensyviai ruošiasi šiai dienai: parduotuvių prekystaliai nusidažo raudonos spalvos smulkmenomis, dalinami patarimai, kaip šiais metais nustebinti savo antrąsias puses, siūlomi originalūs Valentino dienos scenarijai.

Darbingiausias metas nuo Kalėdų
Valentino diena – tikras darbymetis paslaugų ir prekių sektoriuje. Ko gero daugeliui verslininkų ši diena bus darbingiausia po Kalėdų: nuo mėnesio pradžios viešbučių registratūras atakuoja romantišką savaitgalį norintys užsakyti įsimylėjėliai, restoranų telefonai netyla nuo rezervacijų, o grožio ir SPA salonai taip pat negali priimti visų norinčių romantiškai praleisti pusdienį SPA centre. Tiesa, gėlių salonai savo valandos dar laukia – masinė gėlių prekyba prasidės vasario 12–ąją.
Dairytis Valentino dienos dovanų mūsų klientai pradėjo dar sausio pabaigoje – jau tuomet sulaukdavome nemažai užklausų, kaip pradžiuginti savo antrąsias puses. Šią savaitę Valentino dovanų ieškotojų padaugėjo keliolika kartų. Vis tik darbingiausių dienų dar laukiame – kaip ir kasmet didelė dalis klientų dovaną pirks paskutinę minutę. Rekordinė pardavimų diena manome bus penktadienis, vasario 12oji, pardavimų tendencijas pristato LaisvalaikoDovanos.lt rinkodaros vadovė Vaida Sindaravičiūtė.
Šiemet perkamos brangesnės dovanos
Pasak pašnekovės, šiais metais Valentino dienos dovanai išleidžiama daugiau nei pernai. Jei praėjusiais metais įsimylėjėlių dovanai vidutiniškai buvo skiriama 35 eur, šiais metais išleidžiama 15 % daugiau.
Taip pat skiriasi vyrų ir moterų skiriama pinigų suma dovanai: Moterys taupesnės, – šypsosi Vaida. – Ko gero tai galima sieti su skirtingais vyrų ir moterų dovanų ieškojimo įpročiais. Moterys dovanų pradeda ieškoti anksčiau, planuoja pirkinius, ieško akcijų. O vyrai dažniausiai dovaną perka spontaniškai, tad negalvoja apie jos kainą.
Valentino dienos dovanos: nuo romantiškų pasiūlymų iki super automobilių
Itin daug romantikų Valentino dienos vakarą nori pabėgti iš namų, tad ieško romantiško savaitgalio praleidimo galimybių Druskininkuose, Birštone, Pajūryje.
Negalintys ilgam ištrūkti iš kasdienybės, tačiau nenorintys šventiško vakaro praleisti prie puodų, renkasi romantiškas vakarienes restoranuose.
Be romantiškų nakvynių ir vakarienių, šiais metais nemažai įsimylėjėlių taip pat renkasi poilsį SPA centruose dviem, skrydžius oro balionu, naktinį žvaigždžių stebėjimą Molėtuose, – perkamiausias dovanas poroms pristato LaisvalaikioDovanos.lt atstovė.
Tačiau ne visi klientai perka dovanas dviem. Vyrai moterims neretai išrenka apatinio trikotažo parduotuvės dovanų čekį, kvepalų kūrimo pamoką, egzotinį masažą, o moterys vyrams – super automobilių vairavimo pramogą.
Vaida Sindaravičiūtė

Komentuokite

Komentuokite kaip svečias

0
sąlygomis ir taisyklėmis.

Komentarai

  • Komentarų nerasta